Šperky no image

Publikováno 6. Březen, 2013

0

Buďme pro mladé dobrým příkladem

Sotva skončily Vánoce a Valentýn a už se blíží další významný datum. Mezinárodní den žen stojí také za vzpomínku a zapomenout na něj by neměly zejména milující partneři a manželé. Obdarovat milovanou osobu můžete květy, čokoládou ale i stylovými hodinkami Guess. Je to však jen další z tzv., “uměle vytvořených” slavnostních dní, avšak má své opodstatnění.

Jeho zakladatelé měli určitě na mysli těžce pracující ženy, matky a manželky. Ale i obecnou situaci v mezilidských vztazích.

Jistě mi dáte za pravdu, že ty byly už iv mnohem lepším stavu!

Bohužel dnes úcta k druhým je vytlačována drzostí a sebestrednosťou některých i mladých lidí, který toto své jednání schovávají za sebevědomí a “zdravou” dravost. Vždyť přece svět je místo kde nám nejlépe poslouží ostré lokty.

Podle mého názoru je to velký omyl. Před několika desítkami let se o etiketě mluvilo i ve spojení s náhodným setkáním se na ulici. Bylo zcela běžné, že si muž při pozdravu ženy složil klobouk a uklonil se. Ano, toto je už extrémní případ, a stejně vím, že dnes se klobouky nenosí, ale fascinuje mě ta úcta a to k úplně cizímu člověku.

Dnes jsme se dostali do stádia, kdy lidé i když byly vychováván k slušnosti následně byla trochu deformovaná právě tvrdým pracovním prostředím.

Větší problém přichází spolu s další generací. Takový rodiče s trochu deformovaný představou co je správné, nevychovávají své děti dostatečně. Dá se říci, že většina jejich nechá růst jako takové samorosty, a myslí si, že jejich drzost je jen zdravé sebevědomí.

Pokud děti již odmalička nevedete k poslušnosti a úctě ke starším, ve vyšším věku se to jen stupňuje a jejich aroganci pocítí i okolí. Proto si myslím že občasná bitva, ale opravdu jen pokud je to nezbytné není na škodu. Tak zabráníte aby Vám dítě v pubertě přerostlo přes hlavu.

Podívejte se proto na své hodiny od Armaniho, nemyslíte že je čas něco s tím udělat a jít mladým dobrým příkladem?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Buďme pro mladé dobrým příkladem, 10.0 out of 10 based on 4 ratings
Comments are closed.

Back to Top ↑