Domů Móda Péče o tělo Připravte nožky na jaro

Připravte nožky na jaro

Konečně! Jaro je tu, a to znamená, že už můžeme zazimovat kozačky, kotníkové boty a veškeré další zimní boty, které jsou těžké a oteplené pořádným kožíškem. Už se těšíte na sandálky, baleríny a polobotky, ve kterých mohou vaše nohy dýchat? Ještě před tím, než obujete vaše oblíbené střevíčky, zkontrolujte, zda máte co ukazovat! Jedině v hezky upravených nožkách vaše boty vyniknou v celé své kráse společně s hezky nalakovanými nehty na nohou. Jak krásných chodidel dosáhnout?

Pedikúra

Péče o nohy je v poměru k rukám či pleti zanedbávaná. Právě proto byste vašim nohám měly pedikúru dopřát alespoň 1x za měsíc. Nemusíte chodit do drahého kosmetického centra. Stačí doma mít pár pomocníků a můžete mít nožky jako z alabastru. Pořiďte si rotační elektrický odstraňovač ztvrdlé kůže Orava CR-800, který vám pomocí rychle rotující hlavy pomůže od ztvrdlé kůže na patách nebo prstech. Procedura je bezbolestná, bezpečná a rychlá, můžete mít krásná chodidla během pár minut! Odstraňovač ztvrdlé kůže Orava CR-800 má ergonomický tvar rukojeti, skvěle vám tak padne do ruky. Péče o nohy nebyla nikdy snadnější!

Abyste mohli lépe odstranit ztvrdlou kůži na nohou, využijte k tomu vodní lázeň, která nohy hezky zjemní a pomůže jim být zase krásnými! Příjemná masážní vana na nohy Orava MP-201 je povzbuzující masáž pro vaše nohy, během které si užijete chvilku pro sebe a navíc uděláte něco pro vaše tělo. Navíc si k vibrační či bublinkové masáži můžete zapnout i infračervené světlo, které povzbudí krevní oběh a prohřeje vás. Masážní vana na nohy Orava MP-201 má 3 možnosti nastavení masáže, zabudované topné těleso, které zaručí, že vaše voda nebude nikdy studená, a také 2 masážní válečky.

Věnujte péči i vašim nohám pomocí příjemné masáže, po které budete chodit jako po obláčku!

Musíte si přečíst