Domů Móda Péče o tělo Krása vychází zevnitř

Krása vychází zevnitř
Vzhled je důležitý pro každého a pokud to někdo popírá většinou lže. Stres kvůli vráskám zda plnější postavě si v podstatě vytváříme my sami lidé, protože pod ideálem krásy rozumíme mladá dívka ne starší 18 let as postavou typu 90-60-90.

Toto kritérium splnit je však téměř nemožné i pro mladé dívky.

Co však potom máme říci my ženy v nejlepších letech? U nás je však atraktivita měřena i charismatem, kterou jsme nabyli lety zkušeností. V oblasti krásy to znamená, že se musíme mít rady takové jaké jsme, pak nás bude akceptovat a ve velké míra i obdivovat samo okolí. V tomto případě můžeme mluvit o faktu, že krása vychází zevnitř. Kdo však s tímto tvrzením nesouhlasí je povrchní, a díky jemu podobným ženy av ojedinělých případech i muži trpí různými komplexy a v extrémním případě až psychickými chorobami.

Bohužel však musím zdůraznit, že tento problém mimo jiné i poruchy přijímání potravy nepostihuje jen nás dospělých. Stále častěji se objevuje u dětí a to už na prvním stupni základní školy! Je to alarmující a my dospělý bychom s tím měli co nejdříve něco udělat. Mysleme na to, že dětská duše je velmi křehká a je třeba ji od podobných zlých vlivů uchránit.

Reakce okolí na náš vzhled vědí však ranit i nás. V tomto případě je utažení se do sebe a pláč doma do polštáře zbytečné. Udělejte s tím něco!

Nemusíte hned běžet k plastickému chirurgovi. Sportem půjdou kila dolů velmi rychle a krásnou pleť docílíte vhodně zvolenou kosmetikou. Nebojte se poradit s odborníky, správně zvolená denní péči o pleť Vás zbaví nežádoucích pigmentových flíčky, případně i akné a dokonce vyhladí pár vrásek.

Pokud jste denně v kontaktu s lidmi nepodceňujte ani krásný úsměv, vždyť bělení zubů můžete absolvovat i v pohodlí domova a nemusíte dlouho čekat před zubním ambulancí.
1 komentář

Comments are closed.

Musíte si přečíst