Stále je mnoho nemovitostí, které není možné napojit na obecní kanalizaci a u nichž je proto nutné řešit odpadní vodu, kterou produkujeme v kuchyni, koupelně i na toaletě. Nejčastěji k takovým nemovitostem patří chalupy, chaty, domky v menších obcích… Pokud i vás čeká rekonstrukce a potřebujete novou betonovou žumpu, máme pro vás tip, na kterou firmu se můžete bez obav obrátit.

Žumpy dostupné po celé zemi

K předním výrobcům jímek, betonových žump u nás, patří společnost dobrezumpy.cz. Ať už jste ze severu Moravy a potřebujete betonové žumpy Ostrava, nebo z Čech či jiné části země, uvedený výrobce vám přiveze požadovanou žumpu kdekoli potřebujete. Na výběr máte z osmi velikostí od 4 m3 po 12 m3. Aktuálně jsou všechny žumpy v akci a lze je koupit o 1 000 Kč levněji, než je běžné.

Co se týče dopravy, tu zajistí výrobce společně s usazením žumpy do připravené jámy. Cena dopravy se pohybuje od 5 – 10 000 Kč bez DPH, záleží na vzdálenosti. Osazení je zdarma stejně jako montáž strojem s hydraulickou rukou.

Proč právě betonové žumpy?

Léty prověřené je, že nejlepší jsou betonové jímky s hranatým tvarem. Jde o hermeticky uzavřené nádoby, které jsou nepropustné, o čemž svědčí patřičný certifikát. K žumpě pak je potřebné příslušenství jako betonový nástavec, nepřejezdová deska, bezpečnostní betonový poklop a betonový komín. Za příplatek můžete pořídit víko z litiny, přejezdovou desku, která je určena pro vyšší zatížení a zařízení pro měření hladiny kapaliny.

Využití betonových jímek

Betonovou žumpu můžete využít i jinak, než na zachytávání odpadních vod. Lze ji použít i k zachytávání dešťové vody nebo při stavbě sklepení. Jednotlivé jímky se dají kombinovat, lze díky více kusům zhotovit sklep s velikostí dle vašich potřeb. Betonové žumpy Olomouc vám vyhoví, stačí jim sdělit, k čemu přesně chcete žumpu použít. Rádi vám poradí s vyhovující velikostí, zodpoví dotazy a upřesní vše, co vám nebude jasné.

Netrapte se odpadní vodou z vaší nemovitosti. Díky betonové žumpě vše vyřešíte rychle, jednoduše a na mnoho let.