Domů Domácnost Markýzy na míru vyřeší dokonale zastínění

Markýzy na míru vyřeší dokonale zastínění
Zastínění a stínící technika lze v exteriéru řešit hned několika různými způsoby. Asi nejčastěji si dávají lidé ven slunečníky. Ty ale nevydrží mnohdy ani menší vítr a také nejsou schopny zajistit dostatečné množství stínu, který je v letních měsících neskutečně důležitý. Jedinou a účinnou možností kvalitního a spolehlivého zastínění je realizace markýz. Ty se dnes vyrábějí v mnoha různých variantách. Zvolíte-li navíc ještě kvalitního dodavatele a spolehlivou realizaci markýz, tak není co řešit. Výbornou volbou je společnost Diamonddesign nabízejí pestré portofolio markýz. Podívejme se tedy na nabídku této společnosti podrobněji.

Maximálně odolné markýzy

Trápí vás často vysoká rychlost větru? Pokud ano, tak i v tomto případě můžete bez větších problémů mít krásné markýzy, které budou pevné a nestane se jim nic i ve větrném počasí. Na ramena markýz se používá nejkvalitnější materiál, který je schopen konstrukčně vydržet. Jde o hliníkovou slitinu o tloušťce 2,5 milimetru. Veškeré alu součásti markýzy jsou konstruovány na celkovou zátěž maximálně 130 kilogramů. Napínací lanka jsou vyrobena z nerezového vlákna, jež je navíc ještě obaleno PVC. Maximální možná pevnost je zajištěna celkem 4 lanky.

Markýzy jakékoli barvy

Společnost Diamonddesign nabízí markýzy v 6 základních barevných odstínech. Jedná se o barvy zajišťující to, že markýzy budou k fasádě domu skvěle ladit. Jestliže si ale budete přát markýzy v nějakých jiných barvách, nebude to problém. V základní cenové relaci bez jakýchkoli příplatků můžete dostat konstrukci markýz v jakékoli Ral barvě dle vašeho přání.

Unikátní ochrana proti vnějším vlivům

Díky unikátní konstrukci kazety se můžete těšit i z maximální možné ochrany proti vnějším vlivům počasí. Pokud se kazeta uzavře, je plně odolná vůči prachu i vodě. Kazetu tak můžete po celý rok nechat venku a není nutné ji nijak zakrývat. Ochráněna jsou tak jak kloubní ramena, tak i látka, jež je základem celé markýzy.

V případě zájmu o koupi neváhejte a navštivte stránku: http://www.diamonddesign.cz/markyzy/
Musíte si přečíst