Asi každý potřebuje párkrát ročně odvést nábytek či jiná velká a těžká břemena. Problém je, že tento druh věcí se do běžného osobního vozu prostě nevejde. Někdy se tento druh potíží dá řešit třeba zahrádkou, případně závěsným vozíkem, avšak často je k převozu nutná dodávka.

Vhodná půjčovna

Sehnat od kamarádů či rodinných příslušníků dodávku není žádný med. Jedná se totiž o čistě užitkový vůz, a ten zase tolik lidí nepoužívá. A když už ano, potřebují ho k práci a jen málokdy tedy svolí s jeho půjčením. Naštěstí není nezbytné shánět auto po kamarádech, bohatě stačí navštívit profesionální autopůjčovnu. Dobří jsou například ve Van2Go.

Pronájem dodávek je u nich rychlý, a hlavně docela levný. Firma nemá pouze jednu, ale rovnou dvě pobočky. První se nachází v naší metropoli, druhou mohou zákazníci najít v Ostravě. Obě pobočky nabízejí víceméně ty samé ceny i služby, takže mezi pronájmem dodávek Ostrava nebo Praha nejsou mimo zeměpisné polohy prakticky žádné rozdíly.

Na obou místech si může klient objednat půjčení dodávky na dobu krátkou i dlouhou. Krátkou dobou se myslí několik hodin nebo jeden dva dny. Delší doba se počítá na týdny a měsíce, v některých případech dokonce na léta. Co se doby pronájmu týče, domluvit se dá prakticky na čemkoliv.

Dobrá otevírací doba

Nejlepší otevírací doba je ta, která neexistuje. A přesně tohle krédo si bere za své i Van2Go, kde se neotvírá, ale ani nezavírá. Každý zájemce o pronájem či vracení může přijít prakticky kdykoliv se mu to hodí, třeba i ve tři ráno.

Během nočních hodin samozřejmě není provoz tak svižný jako odpoledne, na druhou stranu je snadné zavolat předem a domluvit se na všem podstatném telefonicky. Vše se začne okamžitě vyřizovat a než zákazník dorazí, obvykle je už auto připraveno. Takto je možné ušetřit si spoustu času i trápení.