V dnešní době používá reklamní předměty téměř každá společnost. Je trendy být moderní, jít s dobou, klientům občas dodat jako všimné reklamní hrnky, propisky, klíčenky a podobně, a proto mají profi tiskárny dostatek práce s těmito zakázkami. Pokud i vy patříte k těm, kdo si pravidelně nechávají tisknout a jinak vytvářet reklamní předměty, zpozorněte. Stačí málo a můžete si tuto službu udělat sami. Investice se vám rychle vrátí zpět.

Natiskněte vaše logo na nejrůznější předměty

Je jen na vás, co si budete přát na předměty vytisknout. Termolis na potisk umí dle zadání vytvořit potisk na hrnky, kryty mobilních telefonů, přívěšky, kamenné desky, talířky, pouzdra na tablety a mnohé jiné. Multifunkční lis pracuje sublimační metodou. Díky výkonnému odsávači dojde k úplnému odvodu vzduchu ze zařízení, čímž vznikne vakuum. Díky tomu se přitiskne předmět, jenž má být potištěn, přes tepelně odolný silikon k podložce. V lisu pracují dvě topné desky, horní a dolní. Lze nastavit, aby topily spolu, nebo každá zvlášť, v každém případě zajišťují stabilní teplotu. Ve stejném čase lze v multifunkčním lisu provádět potisk na několika předmětech najednou. Kromě uvedených předmětů zvládne lis potisknout i puzzle, hodiny, skleněné rámečky… mnohé předměty atypických tvarů, pro které nelze použít ploché lisy.

Abyste si vytvořili vlastní šablony

V nabídce u termolisů můžete najít i řezací plotry. Jde o zařízení hojně využívané v polygrafickém průmyslu. Díky němu zvládnete i komplikované výtisky, které mohou mít různé povrchy, vzory a výřezy. Tam, kde si obyčejná tiskárna neporadí, přichází na řadu plotr. Zvolit si můžete řezací plotr, kreslicí plotr, nebo řezací kreslicí plotr. Aby byl plotr spolehlivý a kvalitní, je potřeba jej opatřit profesionálním plotrovým nožem.

Všechno tohle zboží ve vysoké kvalitě najdete na stránkách termolisy.cz. S důvěrou se obraťte na profesionály, kteří do výroby termolisů i plotrů vkládají své srdce a udělají vše pro to, abyste byli spokojeni. S jejich pomocí si budete moct zhotovit potisk jakýchkoli předmětů sami, stejně tak, jako výtisky, které by běžná tiskárna nezvládla. Zaručeně budete spokojeni, jako mnoho zákazníků před vámi.

&nbsp