Domů Domácnost Moderní regálový systém pro maximální využití prostoru a efektivní skladování

Moderní regálový systém pro maximální využití prostoru a efektivní skladování

Trápí vás nedostatečné využití skladovacích prostor a chcete to ovlivnit? V takovém případě se nabízí moderní skladovací systémy. Takové řešení totiž dokáže nabídnout mnohem více než pouze jednoduché police. Jak tento regálový systém funguje a co všechno může řešit za problémy? To se dozvíte v tomto článku.

Proč se zaměřit na regálový systém?

Jaké jsou důvody pro revizi skladu a pořízení nového systému? Existuje jich hned několik. V první řadě jde o skvělou příležitost, jak efektivně zvětšit skladovací možnosti i bez nutnosti stěhování do větších prostor. Vhodně velké regály, police a jejich vzájemná kombinace přesně podle toho, jaké zboží potřebujete uložit, totiž přináší skutečně maximální využití dostupného místa. Takové řešení je tím pádem v konečném důsledku i ekonomicky úsporné.

Kompletní skladový systém

Pokud se rozhodnete pro moderní regálové systémy, otevře se vám mnoho možností. Kvalitní konsignační sklad totiž umožňuje do jisté míry automatické fungování pro zrychlení procesů zaskladnění a vyskladnění. K dispozici jsou prvky, jako jsou dálkové ovládání, led světelné paprsky, odolný protiskluzový povrch a maximální nosnost regálu může být až 1800 kg, což dává prostor pro skladování těžkých dílů z pevných materiálů.

Regálový systém na míru vašim potřebám

Díky poměrně širokému spektru různých funkcí, jaké může takový skladovací systém nabídnout, je výsledkem skutečně komplexní a propracovaný systém, který bude spolehlivě fungovat po mnoho let. Výzkum a vývoj je totiž jedním z klíčových prvků, které pomohly stvořit tento moderní prvek pro vybavení větších i menších hal. Každý komponent je pečlivě navržen a zhotoven z kvalitních materiálů pro jistotu bezproblémového a dlouhého fungování i při skutečně velkém vytížení.

Musíte si přečíst