Bude mít váš manžel či přítel narozeniny, svátek, nebo oslavíte společné výročí? Případně mu chcete udělat radost jen tak? Možností je samozřejmě spousta. Je-li sportovec, pořiďte mu nějaké sportovní vybavení, pokud se zajímá o auta, určitě by ho potěšila autokosmetika. Jestli se rád hezky obléká, vyberte mu pěkného motýlka či elegantní hodinky. Nebo prostě pořiďte erotickou hračku. S tou zabodujete u každého muže.

Erotické pomůcky nepatří zrovna mezi klasické dárky. Není to ale škoda? Takovým darem totiž potěšíte nejen přítele, ale i sebe. Užijete si ho společně a zpříjemníte si sex, z nějž se po letech vztahu stal stereotyp.

Nemáte zkušenosti? To vůbec nevadí

Jestli si z erotických pomůcek dokážete vybavit jen vibrátor, nezoufejte. Každý musí jednou začít a učený z nebe nespadl. Začněte se v této oblasti vzdělávat, experimentujte a zkoušejte. Určitě vás to bude bavit.

Otevřete si třeba online sexshop RůžovýSlon.cz, kde mají opravdu pěkně zpracované popisy zboží a recenze. K některým produktům mají natočená i informativní videa. Sympatické zástupkyně e-shopu vám v nich poradí nejen jak vybrat dárek pro partnera, ale také jak zvolit potěšení pro sebe.

Takový dárek se musí předat ve správnou chvíli

Erotickou hračku se samozřejmě nehodí darovat na společné rodinné oslavě. Udělejte si soukromou. Uvařte něco dobrého k večeři, slavnostně předejte dárek a pak jej hned společně vyzkoušejte. Vaše polovička určitě nebude proti. Společně díky erotickým pomůckám přijdete, jak na žhavý sex, který jste doposud znali jen z filmů. Možnosti jsou prakticky nekonečné, jen je potřeba objevit, co se bude líbit právě vám. Vsaďte se, že váš drahý bude z tohoto experimentování nadšený a další erotickou hračku už třeba vyberete spolu. Pak budete vzpomínat, jak je dobře, že jste se kdysi odvážila mu něco takového darovat.