Domů Sex a vztahy Vzrušení, jak na něj

Vzrušení, jak na něj
Muži to v tomto směru mají podstatně jednodušší, než ženy a proto tento problém řešit nepotřebují. Spíše je trápí problém opačný. Ženy to ale se vzrušením nemají až tak snadné.

Již od puberty je tento rozdíl znatelný. Zatím co chlapci mají neustálou potřebu se upokojovat, dívky to tak nemají. Sexuální touha dívek a žen je daná obdobím, kterým prochází. Jiné je to v pubertě a jiné v období například těhotenství, mění se to i po porodu a pak také věkem.

Vzrušení se také může lišit podle toho, jakého máte partnera. S některým si můžete rozumět více, s některým méně. Obecně ale platí, že ženy se dokážou vzrušit o něco obtížněji, než muži.

Ke vzrušení nepotřebují až tak vidět mužské tělo, jako cítit jeho dotyky a slyšet jeho hezká slova. Potřebují mít pocit, že je muž miluje a city v tomto směru, hrají velmi důležitou roli.

Pravidelným tréninkem lze docílit toho, že schopnost dosáhnout orgasmu se u žen zvýší. Důležité je, aby uměla žena poznat sama sebe a uspokojit se. Pokud to dokáže, může partnerovi ukázat to, jakým způsobem by se měl ubírat, aby i ona docílila potěšení ze společných sexuálních radovánek. Tyto faktory jsou velmi důležité.

Jsou i ženy, které dosáhnou orgasmu až v pozdějším věku. Některé jej dokonce nepoznají nikdy. To jsou ale jen světlé výjimky.

Aby se dva lidé v posteli dokázali sehrát, je třeba na tom velmi pracovat a vědět co se komu líbí. Možná ještě ani sama nevíte, co byste ráda. Zkuste se tedy podívat na erotické filmy, které se budou od sebe lišit, a sledujte, co se vám v nich líbí a co by vás vzrušovalo. Tímto způsobem velmi snadno zjistíte, jakým směrem se vydat a co se vám osobně bude skutečně líbit a to pak můžete samozřejmě se svým partnerem vyzkoušet.

Nemusíte se bát toho, že se té ženě v erotickém filmu nevyrovnáte. Nezapomeňte, že je to herečka a skutečnost je pak často úplně jiná.
Musíte si přečíst