Volný čas

Publikováno 15. Duben, 2018

0

Zařiďte skupinový výlet do Prahy za přijatelnou cenu

Praha je městem, které by se dalo prozkoumávat snad donekonečna. Ať sem přijedete kdykoliv, vždycky zde objevíte něco jiného. Tak proč se o víkendu nesbalit a nevydat se s partou přátel na hezký výlet? Vezměte děti, kamarády s drahými polovičkami nebo naplánujte výlet pro školáky, které učíte. Praha určitě nezklame.

Drobnou nevýhodou, když dojde na výlet do Prahy, jsou finance. Cena cesty závisí na tom, z jakého koutu republiky pocházíte. Vstupné, jídlo a ubytování jsou ovšem drahé téměř vždycky. Praha je vyhledávaným turistickým centrem a místní obchodníci se toho snaží co nejvíce využít. Najdete ale i výjimky. A víte, na čem se dá významně ušetřit? Přece na ubytování.

Jede-li vás hodně, dostanete speciální skupinovou cenu

Některé hotely a penziony nabízí skupinám speciální ceny. Určitě toho využijte, protože se dostanete na velmi zajímavé částky. Na noc se, teď v sezóně, ubytujete třeba do 500 Kč, a to včetně snídaně formou bufetu. Kde? Tyto ceny nabízí například penzion v Praze 5 s názvem Akát. Nachází se blízko Smíchovského nádraží, kde jezdí metro, autobusy i tramvaje, takže se odsud snadno dostanete do každého kouta Prahy. Ostatně na hlavní nádraží dojedete za 7 minut, na Václavské náměstí dokonce jen za pět.

Budete-li spát spolu, ušetříte

Klasické pokoje hotelového typu jsou pochopitelně dražší než vícelůžkové místnosti na hostelu. Pokud si ovšem jedete užít Prahu s větší skupinou přátel, může být společné spaní v jednom pokoji daleko větší zábava. Nebyla by legrace se zase jednou vyspat na lůžku v patře? Cenové rozdíly mezi sdílenými a hotelovými pokoji jsou značné. Penzion Akát přitom i v těch sdílených nabízí LCD TV, stolek, židle, šatní skříně, koupelnu se sprchou a toaletou i fén na vlasy. Dokonce vám uschovají zavazadla, jestliže přijedete mimo check-in nebo odjedete mimo check-out. Tak na nic nečekejte a naplánujte si svůj výlet do Prahy.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Štítky:
Comments are closed.

Back to Top ↑