Domů Sex a vztahy Na co myslí muži při sexu

Na co myslí muži při sexu
Co napadá nás ženy? Za prvé si myslíme, že muži při sexu zkoumají naše nedokonalosti, přemýšlejí nad tím, proč jsme přibraly, proč nemáme pevná prsa, anebo proč máme tu ošklivou celulitidu. Ovšem tohle rozhodně není to, na co muži při sexu myslí. Jejich myšlenky směřují úplně jinam. Pokud jim chcete nahlédnout do mysli, tak máte možnost.

První věc, která je napadne, pokud jdou s vámi do postele, jestli jsou osprchovaní. Pokud ne, přemýšlejí, jak moc je tato skutečnost prozradí a co to udělá s vámi. Přiznejme si, že ani my ženy se nehrneme do sexu tehdy, pokud nejsme umyté a čisté. Tato skutečnost je tedy nepříjemná oběma pohlavím, a pokud dojde na nečekaný sex, s největší pravděpodobností se osprchovat nestihne ani jeden partner.

Další věc, na kterou muži při sexu myslí je okamžik, který se mu velmi líbí a na který si bude chtít vzpomenout, až se bude uspokojovat on sám. Je to věc, která se mu díky tomu, jak moc pěkná je, vryje do paměti a bude ji po vás jistě chtít i příště a také vás zcela jistě za ni rád ocení. Muži si pěkné postelové hrátky dokáží přehrát v pozdější době a to do posledního detailu.

Při sexu myslí také na to, aby se neudělali příliš rychle, a tak se snaží tento fakt co nejvíce oddálit a to buď přerušovanou souloží, nebo myšlenkami na něco, co jim tak erotické nepřipadá. Nechtějí své partnerky v posteli prostě zklamat.

Nad čím pak ještě při sexu přemýšlejí? Láká je myšlenka zkusit i něco jiného a tak zkoumají, jak dalece mohou zajít a co vše jim dovolíte. Určitě by rádi poznali něco, co ještě nevyzkoušeli a svým způsobem se maličko obávají vaší reakce, proto se těchto pokusů často i obávají. Pokud jim ale dovolíte experimentovat, jsou šťastní jako malé děti, které dostanou hračku. Určitě muže mile překvapíte, pokud na něj zaútočíte něčím, co s vámi ještě nezažil. V hlavě bude ale přemýšlet o tom, kde jste se toto naučila, nebo kde jste na toto přišla.
Musíte si přečíst