Domů Volný čas Obdarujte prcka hračkou, ze které nevyroste

Obdarujte prcka hračkou, ze které nevyroste

Zvládněte letos vánoční nákupy s předstihem a s minimem vynaloženého času. U opravdu kvalitních a léty ověřených výrobků budete vědět, že nákupem přes internet nemáte co ztratit. Po kterých hračkách vaše děti budou šílet? Když nepodceníte výběr a přizpůsobíte ho i jejich vlastním přáním, celé svátky pak o nich neuslyšíte a můžete si hodit nohy na stůl! Což takhle se letos vytáhnout a pořídit capartovi vysněný policejní džíp s funkčním majákem a reálným zvukem motoru? Holce kupte magnetickou stavebnici pro profíky, hrát si s ní bude ještě na střední a brácha jí bude závidět.

Hračka nebo skutečné auto?

Vysokou kvalitu materiálů a zpracování nabízí hračky a modely Bruder. Pod touto německou značkou s 80letou tradicí najdete modely autíček, náklaďáků, traktorů, motorek a zemědělských strojů, které jsou vyráběny pro nejmenší i větší kluky. Hračky pro nejmenší jsou vhodné na písek, větší kluci si mohou s modelem hrát doma a pyšně nový vůz zařadit na čestné místo do sbírky autíček. Nejsou to ledajaké modely, jde o velice podrobně propracované výrobky vypilované do nejmenších detailů, vzhledem se tak téměř neliší od originálů skutečných aut. Liší se hlavně velikostí, jsou zpravidla vyráběné v měřítku 1:16.

Překvapení pro malé stavitelky

Pokud nadělíte opravdu unikátní dárek svému klukovi, nezbude vám nic jiného než překvapit i svoji princeznu. Panenkami, plyšáky a ostatními holčičími věcmi má už zasypaný celý pokojík? Pořiďte jí hračku, která bude rozvíjet její kreativitu a prostorové myšlení. Geomag hračky jsou magnetické stavebnice určené pro všechny věkové skupiny. Klasicky obsahují určitý počet magnetických tyček, poniklovaných kuliček a různých výplní. Spojovat je lze v libovolné tvary, objekty a obrazce. Sortiment se dělí na sady pro nejmenší až po profi balení pro dospělé. Holčičkám se může líbit sada s růžovými výplněmi nebo speciální sety na stavbu domečků a hradů, z nichž mohou tvořit architekturu a obydlí pro panenky.

Rada na závěr: Vraťte se do dětských let a vybírejte dětem především takové hračky, s nimiž si budete rádi hrát i vy. Čas strávený na hřišti a při hrách v dětském pokoji pro vás nebude už žádná nuda!

Musíte si přečíst