Domů Volný čas Praha se řadí k nejoblíbenějším městům na světě, věděli jste to?

Praha se řadí k nejoblíbenějším městům na světě, věděli jste to?

Spousta z nás je patriotů, a když přijde na lámání chleba, hrdě se hlásíme ke své národnosti a bojujeme za dobrou pověst země, za uznání. Vidět je to jak při sportovních utkáních mistroství světa, tak co se týče tradici v podobě zlatavého moku, krásných měst naší země nebo výborné zdravotnické péče v mnoha oblastech zdravotnictví. Jsou u nás i skvělí výzkumníci, světoznámí umělci, skvěle nás reprezentoval pan prezident Havel… Češi mají ve světě sice pověst konzervativního národa, ale jsou vnímáni jako vřelí, ochotní, přátelští a i to je důvod, proč sem cizinci rádi jezdí.

Krásná města nemusíte navštěvovat v zahraničí, Praha je v první desítce

V roce 2008 stála Praha na 20. místě žebříčku zabývajícího se oblíbeností měst ve světě. Velmi hezká pozice, zamyslíme-li se nad tím, že byla posuzování města na celém světě. V roce 2013 se umístila jako 9. nejoblíbenější město na světě, což je důkaz, že se zdokonaluje a pro svůj rozkvět dělá po všech stránkách tu nejlepší práci.

Nabízí návštěvníkům kvalitní ubytování (Praha je 13. na světě co se týče čistoty hotelů), bohaté kulturní vyžití, památky, služby, pomoc a péči v informačních centrech…

Spojte poznávání s odpočinkem v netradičním duchu

Vydáte-li se do Prahy, ideální je rezervovat si apartmány v centru Prahy. Budete mít blízko jak k pamětihodnostem, tak nočnímu ruchu, nejrůznější kavárny, restaurace, možnost projít se v romantických zákoutích, vychutnat si nádech starý časů a vrátit se do dob našich babiček a mnohé další.

V centru hlavního města můžete navštívit pivní lázně, zábavní centrum, výhodně si nakoupit oblečení, hračky dětem nebo něco na památku do domácnosti v některém z mnoha obchodních center. Určitě navštivte i kostely, pražské podzemí nacházející se pod historickou částí města, nechte se svézt lodí po Vltavě…

Praha vás nadchne. Předem se informujte, co vše se zde dá podniknout a své dny si rozvrhněte tak, abyste si odpočinuli i viděli to, co vás baví a zajímá.

Předchozí článekKde koupit gel lak
Další článekJak vyvolat menstruaci

Musíte si přečíst