Domů Ostatní Nemáte před výplatou ani korunu? SMS půjčka je rychlé řešení

Nemáte před výplatou ani korunu? SMS půjčka je rychlé řešení

Nájemné, hypotéka, paušál, stravování, doprava do práce – to jsou hlavní měsíční náklady, které pravidelně putují z rodinného rozpočtu. Pakliže máte děti, část peněz musíte uvolnit ještě na jejich potřeby a vzdělávání. Nicméně zákon schválnosti neustále funguje a v nepravou chvíli přestane fungovat lednice, pračka či jiný spotřebič, bez něhož se v domácnosti neobejde. V takovém případě nečekané výdaje zaplatí rychlá půjčka.

Spousta žen je postavena před otázku, zda si půjčit u bankovní či nebankovní společnosti. Banky v reklamních spotech lákají na výhodné úrokové sazby. Na druhou stranu, tyto marketingové tahy neprozradí, za jakých podmínek úrokovou sazbu 5 % získáte. Jsou to pro běžného smrtelníka nesplnitelné podmínky. Dokonce průzkumy ukázaly, že spousta nebankovních společností, v jejichž portfoliu je půjčka ihned, nabízí příhodnější úrokové sazby.

Co musíte splnit v bance?

Vyřizování půjčky v některé bankovní instituci je časově náročné. Peníze nemáte k dispozici ihned, což je ve vaší situaci nežádoucí. Navíc banky požadují doložení mnoha dokladů, jako je potvrzení o příjmu. Poskytují peníze pouze bonitním klientům, kteří nemají záznam v registru dlužníků. A u větších sum požadují přítomnost ručitele.

Co musíte splnit v nebankovní společnosti?

V nebankovní společnosti jsou podmínky mírnější. Nejžádanější je půjčka do 24 hodin, která vám poskytne již do druhého dne požadovaný obnos peněz. Samozřejmě, jedná se o menší částky, nicméně na pořízení domácích spotřebičů naprosto vystačí. Nemusíte mít ručitele, ani nepotřebujete potvrzení o příjmu. Velké popularitě se těší například FINPŮJČKA24, která vám umožní si půjčit až 8 000 Kč s dobou splatnosti 35 dní. Jakmile vám přijde výplata, částku zaplatíte a můžete dále fungovat bez dluhů.

Musíte si přečíst