Domů Ostatní Poznávací zájezd do Vietnamu – dovolená, na kterou nikdy nezapomenete

Poznávací zájezd do Vietnamu – dovolená, na kterou nikdy nezapomenete
Dali jste si závazek, že napřesrok zažijete něco nového? Omrzela vás rutinní dovolená na pláži a toužíte po poznávání nových kultur? A co byste řekli na kombinaci horských pásem, mořských zátok s úchvatnou scenérií okolních ostrovů v zátoce Ha Long a prohlídce starobylých měst Hue Hoi An s nepřeberným množstvím památek? Pokud jste v hodinách zeměpisu dávali pozor, zřejmě tušíte, že vás chceme pozvat do Vietnamu. Země v jihovýchodní Asii vždy patřila mezi vyhledávané cíle turistů a většina z nich se domů vracela jen s těžkým srdcem.

Máte-li duši dobrodruha, vydejte se do Vietnamu takzvaně na vlastní pěst. Není to tak složité – objednejte si letenky, rezervujte pokoj v hotelu a udělejte si seznam míst, které byste během pobytu rádi navštívili. Nebo si dovolenou, která by se měla nést v duchu odpočinku, nekomplikujte a vydejte se na poznávací zájezd do Vietnamu, který připravili odborníci z renomované cestovky Redok Travel. Nepřidělávejte si starosti a poznejte Vietnam v jeho (téměř) celé kráse. Program třináctidenní zájezdu je sestaven tak, abyste během něj vstřebali co možná nejvíce zážitků.

Poznávací zájezdy do Vietnamu jsou velmi rozmanité. Prohlédnete si centrum Saigonu, který je proslulý kontrastem historických památek, krásných parků a supermoderních staveb. Dostanete příležitost pozorovat tradiční výrobu rýžových produktů a kokosového cukroví ve vesnických dílnách v deltě řeky Mekong a seznámíte se s životem místních zemědělců. Na vaše smysly však zapůsobí i ranní návštěva sedmipodlažní osmiúhelníkové pagody Thien Mu, která byla vybudována na počátku 17. století a patří k nejvýznamnějším vietnamským budhistickým centrům. Neméně působivá je i prohlídka královské hrobky Khai Dinh s bohatě zdobenými chrámy, impozantními sochami a zahradními jezírky.

A to je teprve začátek. V rámci třináctidenního poznávacího zájezdu do Vietnamu toho zažijete mnohem více. Pokud se vám však do Asie z nějakého důvodu nechce, nevadí. Redok Travel má v rukávu i další poznávací zájezdy. Stačí si vybrat a letět! Více na www.redok.cz.
Musíte si přečíst