Domů Móda Sezóna holínek aneb Holínky nepatří jen do hnoje

Sezóna holínek aneb Holínky nepatří jen do hnoje
Starší generace spojuje klasické gumáky s prací kolem zvířat, což znamená kydání hnoje a podobně. Avšak tato obuv nepatří jen ke zvířatům a do deště, abyste se nebrodili v bahně, naopak to může být krásný doplněk.

Je odvaha vyjít s holínkami do města?

Pro někoho je to naprosto nepředstavitelné, avšak vůbec se nemusíte stydět, když budete holínky používat jako módní doplněk, naopak budete velice moderní. Holínky stále patří mezi moderní doplňky, i když se teď preferují i jiné boty, tak stále můžete vyjít v holínkách, zejména teď, když je podzim, takže každý předpokládá déšť a bahno.

Jaké holínky jsou ty nejlepší?

Pokud se rozhodnete, že použijete holínky, jako módní doplněk, tak byste určitě neměli vybírat ty jedné tmavé barvy, protože právě tyto barvy patří ke zvířatům. Vy naopak musíte sáhnout po krásných kárech, vzorech, veselých barvách, jako je ostře oranžová, hořčicová a nemusíte se bát ani červené. Jsou to podzimní barvy, které krásně rozjasní celkový váš vzhled a udělá z klasických holínek úplně něco jiného – tedy módu.

Nejen barva, ale také vzor

Zajímavě také vypadají nejen barvené holínky, ale takové, které mají na sobě nějaký vzor. Často jde o geometrické tvary či o nějaké aplikace, jako jsou přezky a podobně. Díky těmto malým detailům můžete z holínek udělat elegantní obuv. Velice pěkně také vypadá, když jsou holínky doplněny o kožíšek, jednak to působí příjemným dojmem a také vás to lépe zahřeje v deštivých podzimních dnech.

K čemu mám holinky nosit?

Holínky jsou velice praktické nejen díky tomu, že je můžeme nosit i v dešti a blátě, ale také díky tomu, že je lze snadno kombinovat téměř s čímkoliv, ovšem jen když zvolíte tu správnou botu. Holínky, jako módní doplněk budou vypadat dobře stejně s kalhoty, jako se šaty, avšak ne pokud se bude jednat o jedny a ty samé, protože ke každému stylu se hodí odlišné holínky. Právě ke kalhotám se můžete odvázat a vzít něco výrazného, kdežto k šatům je lepší sáhnout po něčem elegantním a jemně vypadajícím. Dokonce si můžete vyhrát i s tím, jestli k holinkám vezmete kabelku či batůžek, je to hravé a krásné.

 

Ačkoliv se to nezdá, mohou být holínky důležitou součástí vašeho vzhledu. Můžete si hravě kombinovat různé styly a vždy budete krásné a zajímavá, protože holínky nepatří jen ke zvířatům, ale také k módě.
Musíte si přečíst