Domů Zdraví Mějte své domácí wellness

Mějte své domácí wellness

Jak si příjemně odpočinou a odreagovat se od všeho, co nás rozčiluje a trápí? Každý by měl mít svůj způsob relaxace. Mnozí ho nacházejí ve wellness. A co takhle mít své domácí wellness?

Vířivka a její pozitivní účinky

Wellness zahrnuje mnohé služby a procedury. Základním zařízením je vířivka. Můžete si vyhlídnout nějaké centrum ve vašem okolí, které ji nabízí, ale mnohem pohodlnější bude pořídit si ji domů.
Jde o vanu mající vstřikovací systém s cirkulací vzduchu a tlakové vody. Pobýváte v teplé vodě a díky tryskám si užíváte masážní a relaxační koupel. Jednotlivá zařízení se liší celkovou konstrukcí, provedením masážních trysek, příslušenstvím i dalšími parametry. Vířivky vyrábějí různé společnosti. Zkušenou a zavedenou firmou je Jacuzzi. V oblasti wellnessu má 50 let zkušeností a neustále své výrobky inovuje.
Než si vyberete konkrétní model, seznamme se s obecnými výhodami vířivky. Nejenže pobyt v ní představuje příjemný odpočinek, odreagování od stresu a uvolnění, ale má blahodárné účinky rovněž na naše fyzické zdraví. Pravidelná hydromasáž prokrvuje tkáně, má pozitivní vliv na klouby, kardiovaskulární systém, dýchací soustavu, záda. Může pomoci s migrénou, celulitidou atd.

Nezapomeňte ani na saunu

Chcete-li si doma užívat ještě více relaxace, pohody a zároveň podporovat celkově vaše zdraví, pořiďte si kromě vířivky i saunu. Díky kompaktním rozměrům, ve kterých se některé vyrábějí, je domácí saunování stále dostupnější. Mnohé modely vám nabízejí širší využití, třeba si můžete zakoupit zařízení nabízející kromě sauny i turecké lázně a emoční sprchu. Co by měla splňovat vaše sauna?
I vy jste se rozhodli, že si vytvoří wellness přímo u vás doma? Výborný nápad. Pusťte se do toho se společností Albixon a.s., přední českou firmou zaměřenou na výrobu a montáž bazénů, dodávku vířivek, bazénového příslušenství a dalších produktů.
Investujte do sebe a pořiďte si své vlastní wellness centrum. Taková investice se vám vyplatí.
Předchozí článekJak vyvolat menstruaci
Další článekLahodné sušenky 6 x jinak!

Musíte si přečíst