Domů Zdraví Dejte své zuby “do gala“ a mějte krásný, bílý úsměv!

Dejte své zuby “do gala“ a mějte krásný, bílý úsměv!

Zuby jsou naše vizitka a nemáme-li je hezké a zdravé, naše image velmi ztrácí. Krásný úsměv je velmi důležitý stejně tak pro mladé, kteří se chtějí seznámit, tak pro starší, kteří mají dobrou práci, chodí na třídní schůzky, občas do divadla či na kulturní akci. Našeho chrupu si lidé velmi všímají a máte-li zuby zkažené, žluté, křivé, nebo vám zapáchá z úst, měli byste s tím co nejdříve něco dělat. Dá se to vyřešit bezbolestně a poměrně rychle. Velmi si tím zvýšíte sebevědomí a zlepšíte o sobě mínění ostatních!

Kvalitní zubní klinika umí téměř zázraky

Obracejte se do prověřené zubní kliniky. Jednou takovou je zubní klinika v Brně. Provedou vám tady bělení zubů, zajistí v případě potřeby zubní korunky, můstky, nebo zubní náhrady.

Zubní korunky nahrazují celý povrch zubu a lze je v celokeramickém provedení nebo v kombinaci kovu a keramiky. Výroba korunky je možná i u zákazníků, kteří pravidelně navštěvují jiného stomatologa.

Je-li potřeba řešit rozsáhlejší rekonstrukci chrupu, i tady vám zubař Brno pomůže! Ať už je v jakémkoli stavu, můžete se přijít poradit, vstupní vyšetření je vždy zdarma! Rozsáhlou konstrukci, tedy zubní můstek, mohou nést vaše vlastní zuby, nebo zubní implantáty, pokud je to potřeba.

Zubních implantátů se nemusíte bát, jde o zákrok srovnatelný s extrakcí zubu. Jsou také čím dál více využívaným řešením. Jde o titanové šrouby, které se zašroubují do čelistní kosti a s ní pevně srostou! Dají se použít v jakémkoli věku, omezení je jen u mladých lidí, kterým se ještě čelist vyvíjí. Ceny zubních implantátů začínají již na ceně 12 000 Kč.

Estetická stomatologie pomáhá vyřešit všechny problémy se zuby. Využívá ji stále více pacientů a její budoucnost je určitě na vzestupu. Ať už potřebujete zuby opravit v jakémkoli rozsahu, či je vybělit laserem a následně estetický vzhled podpořit domácím bělením, navštivte ji. Cena bělení zubů začíná na 4 000 Kč.

Zubní klinika Loduha z Brna vás ráda uvítá ve svých kvalitně vybavených ordinacích a její profesionální lékaři vám zuby opraví kvalitně a šetrně.

Musíte si přečíst