Domů Sex a vztahy Když se do rodiny dostane špatný člověk

Když se do rodiny dostane špatný člověk
Každý z nás jednou seznámil a domů přivedl či přivede svého partnera nebo partnerku, čím dále rozšíří rodinný kruh a on se postupně dál a dál zvětšuje. A podle toho, jakou polovičku si k sobě najdeme a jak zapadne k nám do rodiny, se odvíjí i atmosféra tohoto rodinného kruhu.

Co znamená, že je daný člověk špatný?

Každý se na to dívá z jiného úhlu pohledu. Někdo může říct, že je daná osoba špatná jen proto, že se neshodují její názory anebo má jiný životní postoj, ale za to přece nemůžeme nikoho odsuzovat. Pravý význam slova špatný člověk do rodiny je ten, který chce dané rodině nějak ublížit nebo ji zneužít. Krásným příkladem je tom, když jde dané osoba jen po penězích, nebo když svou polovičku popudí proti zbytku rodiny a podobně.

Jak takovouto osobu poznáme?

Hned od začátku jí rozeznat nejde, protože když jde do rodiny, aby ji ta polovička představila, tak se musí ukázat v tom nejlepším světla, aby jí vůbec do této rodiny přijali a tak bude milá, příjemná a vy si jí oblíbíte. A takto se bude chovat i několik dní nebo týdnu po seznámení, protože vás musí všechny důkladně poznat, aby věděla jaké zbraně použít. Navíc vás potřebuje mít omotané kolem prstu, abyste si nemysleli, že by ona mohla udělat něco špatného. Takže ji prokouknete často až velmi pozdě.

Lze tomu nějakých způsobem předejít?

Úplně předejít tomu rozhodně nejde. Jedno řešení je takové, že pokud měla daná osoba předtím nějakou známost, tak se setkat s ní a promluvit si, proč se vlastně rozešli a co ona udělala v jeho rodině (protože to bývá většinou podobné) Ale je tu i špatné stránka této volby, protože ta známost může nad tou osobou zanevřít aniž by něco udělala a pak si třeba uděláte špatný obrázek o dobré osobě.

Jak se této osoby zbavit?

To nebude úplně nejsnazší úkol, protože mívá to důkladně promyšlené a mívá všechny potřebné osoby, tak dokonal hmotné kolem prstu, že by někomu těžko uvěřili, že ona je ta špatná. Je potřeba ukázat jim jisté důkazy a připravit do dobré argumenty, aby na to přišli oni sami a pak se dané osoby zbaví bez problémů, ale bude to nelehký úkol.

Zamilovanost je krásná, ale problém je, že nosí růžové brýle, takže můžete kolikrát díky nějaká iluzi skončit úplně na dně. Je mnoho případů a mnoho lidí, kteří se takto spálili, že přišli o rodinu a majetek jen díky iluzi lásky.
Musíte si přečíst