Domů Sex a vztahy Jak okouzlit muže (a neztratit jeho zájem)

Jak okouzlit muže (a neztratit jeho zájem)
Pokud máme nějaký problém, otázku se kterou si nevíme rady, nebo jen chceme trošku inspirace, téměř vždy se obrátíme na nám tak velmi blízký internet. Téma „Jak oslnit muže“ je velmi rozebíraným a zapeklitým tématem. Existuje spousta článků a rad ohledně toho, jak okouzlit právě toho našeho pana vyvoleného, ale čím jsou tyto názory vlastně podepřeny? Většina z nich je psána z pohledu ženy. Ovšem já tu pro vás mám takový souhrn informací a požadavků, které se mi podařilo nasbírat od kamarádů či tatínků, tudíž právě přímo z pohledu muže.

Začneme seznamováním. Asi všichni víte, jak důležitý je právě první dojem, a proto je nejlepší být sama sebou. Těžko okouzlíte tím, že budete na první schůzce hrát někoho, kým vlastně vůbec nejste, jelikož dříve nebo později se stejně ukáže pravá tvář. Není nic oslnivějšího než přirozený humor, a hlavně sebevědomí být sama sebou.

Když už jsme u toho sebevědomí, ráda bych zmínila ženám tak velmi známé podceňování se. Jen málo dívek a žen si doopravdy věří, a podporuje sebe sama. Můžete mi věřit, že není pro muže nic otravnějšího než neustálé shazování. Poznámkami typu, že jste moc tlustá, že nejste dostatečně hezká, že máte křivý nos a podobně, si určitě moc velké sympatie nezískáte.

Každý muž má rád, když cítí pocit mírné nadvlády, a sílu svého slova. Ovšem i vy musíte ukázat sílu své osobnosti, a to například svým vyhraněným vlastním názorem. Pokud váš protějšek namítá něco proti danému tématu, které naopak vám přijde skvělé, stůjte si za vlastním názorem. Je to skvělý tah, jelikož váš protějšek jasně uvidí, že i vy máte své vlastní názory, a že máte sílu a odvahu si za nimi stát.

I když síla slova je důležitým faktorem, nezapomeňte na svou ženskost. Kultivovaný projev, milé a ženské vystupování je pro muže značně přitažlivé, a jen těžko si ho získáte vulgarismy. Ukazujte mu svou ženskost, a to po celou dobu vztahu. Je sice dobré si po nějaké době osvojit společné bytí, a nestydět se před tím druhým, ovšem stále byste si měly zachovávat určité ženské vystupování, péči o sebe sama a hlavně přirozený půvab. I přes to, že již jdete na několikátou schůzku po několika měsících, je stále důležité vypadat elegantně. Tak, aby si muž stále uvědomoval, jakou princeznu vlastně má.
Musíte si přečíst