Domů Móda Šperky Letní bižuterie, kterou musíte mít!

Letní bižuterie, kterou musíte mít!
Ošperkujte své prsty, zápěstí či krk v těchto letních dnech. Nosí se všechno! Velké, malé, třpytivé, matné, zářivě neonové či nude barvy…

Náhrdelníky

Letošní léto budou v kurzu opět třásně avšak nově i na náhrdelnících, které se hlásí ke zkrášlení vašeho krku. Nádherný mohutný kovový náhrdelník koupíte v Promodu, prodává se ve třech odstínech. První variantou je béžovo-bílo-hnědý náhrdelník se stejně barevnými třásněmi, můžete vidět na obrázku.

Hodí se spíše k mírně tmavší pleti, kombinovat můžete s mnoha barvami, s meruňkovým svrškem budete působit romanticky naopak s černým či červeným zapůsobíte sexy. Druhou variantou je oranžovo růžový náhrdelník, kombinace barev může působit nelíbivě, naopak!

Tmavě růžová se zářivě oranžovou vypadá krásně k jakékoliv pleti, celou Vás rozzáří, navíc oranžová v jakémkoliv odstínu hitem letošního léta! Třetí a poslední variantou, kterou Promod nabízí je černo-šedá varianta. Náhrdelník není příliš výrazný, s bílým topem je ale stejně HOT jako předchozí dvě varianty.

Prsteny

K sehnání je nekonečné množství prstenů, stačí si jen v bižuteriích, či módních obchůdcích, vybrat. Velmi působivé prsteny jsou se spoustou blyštivých se kamínků. Jeden takový naleznete v obchodech Orsay.

Dále se na prstech rády nosí srdíčka, andělíčci, květy atp., jásat mohou i milovnice velkých tyrkysových kamenů – v létě velmi oblíbené.

Náramky

bizu3Skladovaly-li Vaše babičky či maminky náramky z dob jejich mládí, šetřete peníze na letní dovolenou a blýskněte se ve starožitnostech! Jestliže budou takzvaně „zašlé“, pořiďte si levný kartáček na zuby a pastou jej několikrát za den umyjte, potom na 24 hodin náramek nechejte ve sklenici se slivovicí či v jiném čirém alkoholu a vícegeneračním šperkem můžete začít ohromovat!

Brože

Není nic jednoduššího než jednoduchý jednobarevný top ozdobit krásnou broží. Buďte ale opatrné na těžké a mohutné brože, může se stát, že Vám top roztrhnou. Lze tomu velmi jednoduše předejít – na vnitřní stranu topu vložte látku stejné barvy a brož propíchněte topem i přiloženou látkou.
Musíte si přečíst