Napadlo vás někdy, jakému oblečení dávají muži na ženách přednost? Představujete si, že se jedná o výhradně svůdné svršky a co nejvíc odhalené kůže? Přitom opak je často pravdou. Nejen ženy, ale i muži se jednohlasně shodují, že pohodlnost a ležérní styl vede.

Představa versus realita

Zkusili jste se někdy zeptat mužů ve svém okolí, co přesně se jim na ženách líbí? Většina z nich vás překvapí jednoduchou odpovědí. A tou je pohodlí na prvním místě. Ať už se jedná o klasiku oblíbeného trička a džínových kalhot. Mnohem důležitější je nejen pro muže to, jak vám oblečení padne.

Na co si dát pozor

Vyhněte se příliš upnutému oblečení, které nedokáže zakrýt problematické partie. Stejně tak je důležité vyhnout se velkému oblečení. To vám může přidat i několik kil navíc. Správný střih a velikost se neřeší jen u oblečení, ale také u pánského a dámského spodního prádla.

Svůdné svršky nebo minisukně

Slyšeli jste už o tom, že méně je někdy více? V případě oblékání je to však trochu naopak. Nemyslete si, že muže zaujme jen žena, která má svůdný svršek a k tomu minisukni. Všeobecně se dokonce doporučuje kombinovat vždy jen jeden odhalený nebo smyslný kousek oblečení. Pokud si tedy chcete vzít minisukni, kombinujte k ní delší tričko nebo halenku. V případě, že máte již crop top nebo tričko s výstřihem, směle oblečte delší sukni, společenské kalhoty nebo své oblíbené džíny.

Zaměřeno na spodní prádlo

V otázce spodního prádla je odpověď velmi podobná. I když mají muži rádi ženy ve svůdném prádle, při každodenních aktivitách dávají přednost pohodlí. Možná vás překvapí, že i klasické bavlněné kalhotky mohou působit přitažlivě, stačí vybrat správný střih a velikost.

Mezi oblíbené pánské spodní prádlo patří bavlněné trenýrky, které se hodí nejen do práce, ale také do města nebo na sport. Pánské bavlněné trenýrky slibují komfort při nošení a muži si je velmi často vybírají i na spaní.

Ptejte se

Pokud si stále nejste jistí, co by na vás muži rádi viděli, zkuste si udělat malý průzkum. Zeptejte se svého partnera, v jakém oblečení se mu nejvíc líbíte a proč. Podle toho pak snáze obměníte svůj šatník nebo si potvrdíte, že pohodlí a komfort při nošení opravdu vede.