V Praze je blaze. O pravdivosti tohoto lidového rčení se vedou doslova legendy. „Pečení holubi zde sice do pusy sami nelétají“, ale čím dále více lidí si myslí, že v hlavním městě jim „pokvete pšenka“ více, než kdekoliv jinde. Migrace do Prahy tak sílí. Bytů však přibývá jen pomálu.

Sehnat v Praze volné bydlení je oříšek. Zejména pro ty, co se nespokojí s nespolehlivými podnájmy a nechtějí se rok co rok stěhovat. Sehnat byt nastálo, který by splňoval veškeré nároky a kterému by se dalo říkat domov, znamená mít kus štěstí, dobré konexe nebo skvělé recenze. Na všechny zmíněné jste právě narazili!

Proč Vackov?

Rodinné bydlení v Praze, to je rezidence na Vackově, která plynule navazuje na úspěch rodinných bytů v okolí ulice Malešická. Vackov se opět rozrůstá. V současné době jde zde projektováno a stavěno dalších 208 bytů o velikosti 1 až 5+kk. Dispozice nabízených bytů pokrývají celé široké spektrum bytových jednotek, od velikosti 31 m2 až po plochu 114,90 m2. Každý z bytů disponuje předzahrádkou, terasou nebo balkonem.

Byty se nacházejí ve čtyřech symetrických domech o osmi podlažích. Díky internetové vizualizaci na webu byty.navackove.cz lze nahlédnout do útrob objektu v detailu jednotky, ale i celého podlaží. Každý si tak může udělat představu, jaký byt by mu vyhovoval. A stejně rychle pak zjistí jeho cenu. Prohlídnout nabídku volných bytů nebylo nikdy jednodušší.

Bydlení na celý život

Nemáme obavu, že byste si nevybrali. Vackov se může stát vaším novým domovem, a to na celý život. Exteriér i interiér plně odpovídá současným nárokům na moderní bydlení. Typickými znaky dokonalosti jsou minimalisticky elegantní design, vysoká kvalita a maximální funkčnost.

Vackov, potažmo celý Žižkov, už dávno není domovem pražské galérky, jako tomu bývalo v dobách rady Vacátka, ale vyrostla z něj moderní architektonická čtvrť, která má neopakovatelný genius loci. Kloubí v sobě ducha poklidného života v zeleni a zároveň tep a ruch velkoměsta.