Moderní žena by měla budovat kariéru, být skvělou mámou a zároveň výbornou manželkou i milenkou. Ženy to v dnešní době nemají lehké, ovšem se všemi těmi chytrými pomocníky, kteří jsou k dispozici, nejsou výše uvedené úkony až tak složité. Třeba být dobrou milenkou je poměrně snadné. Stačí si pořídit vhodné náčiní.

Ze sexu se po určité době vždycky stane stereotyp. Přestane vás bavit, stane se běžnou rutinou. Tedy aspoň pokud ho nebudete pravidelně trochu inovovat. Současná doba vám dává tolik možností!

Zahrajte si na dominu, nebo oblékněte sexy prádlo

To je takový lehký začátek, nicméně velmi dobrý, pokud chcete milování aspoň trochu oživit. Za erotické prádlo by se dal považovat i povedený krajkový set, ovšem doporučujeme něco odvážnějšího. Pořiďte si průhlednou košilku nebo podvazky. Vaše drahá polovička zůstane jen zírat. Bude na vás mít větší chuť a sex bude o to lepší.

A když už jsme u těch oblečků – nemusíte se omezovat jen na sexy prádlo. Oblékněte například kostým sestřičky či přísné paní policajtky a jasně stanovte, kdo bude dneska dominantní. Většině mužů dominantní ženy imponují.

Pořiďte nějakou hračku, třeba rovnou pro oba

Vůbec nejlepším způsobem, jak oživit sexuální život, však zůstávají nejrůznější hračky pro dospělé. Je jich nespočet a užijete si s nimi oba. Některé fyzicky potěší oba partnery, s jinými si společně vyhrajete. Vezměte si taková vibrační vajíčka, která mohou muži ovládat na dálku a působit tak potěšení partnerce třeba při nákupu v supermarketu. Tento nevinný zážitek vás rozpálí a doma se na sebe vrhnete, jen jak se za vámi zaklapnou dveře.

Spousta lidí si z erotických pomůcek vybaví tak maximálně vibrátor a ten je určený zejména ženám. Existují ale i hračky čistě pro muže. Například takové vakuové pumpy nebo umělé vagíny. A pak je tady sorta pomůcek, jež mohou používat obě pohlaví. Třeba anální kolík, který si ale mimochodem ženy nemusí dávat jen do zadečku.

Všechno je jednou poprvé

Žijeme v 21. století, sex už dávno není žádné tabu, nýbrž běžná součást lidského života. Podobně je tomu i s erotickými pomůckami. Za to, že je používáte, se vůbec nemusíte stydět. Ani není potřeba se chodit červenat do sexshopu. Pomůcky si prohlédnete pěkně online, a to včetně komentáře a návodu k použití. Nemusíte si tedy dělat starosti s tím, že nevíte, k čemu slouží venušiny kuličky, nebo jaký je rozdíl mezi dildem a vibrátorem. Vše si nastudujete na internetu, inspirujete se reálnými zkušenostmi dalších lidí a pak svou drahou polovičku příjemně překvapíte. Na světě snad neexistuje muž, který by neměl z takového překvapení radost. A nakonec budete nadšená i vy.

Odhoďte stud a nebojte se vyzkoušet, co vám moderní doba nabízí. Ono vlastně vůbec nejde o žádný výmysl současného světa. Jak dokazují nálezy, dilda se používala už 2500 let před naším letopočtem!