Domů Sex a vztahy Když sex není takový, jaký by měl být

Když sex není takový, jaký by měl být
Pokud se vám zdá, že váš sex rozhodně není takový, jaký by měl být, tak nejspíš děláte něco špatně. Jakých chyb se ale můžeme v sexu dopouštět?

Možná partnera nedokážete vzrušit tím správným způsobem. Čím to je? Je dost možné, že je něco, co se líbí velmi vám a v hlavě proto máte vsugerované to, že se to musí líbit i vašemu partnerovi. Je to ale opravdu tak? Není a dejte si na to pozor.

Každý máme jiné touhy a to, že se to líbí vám, neznamená, že to bude milovat i váš partner. O svých touhách, byste spolu měli mluvit a měli byste si je vzájemně sdělit. Jinak se nedopracujete do kvalitního sexu, který se bude líbit oběma.

Možná cítíte, že máte nějaké nedostatky, za které se stydíte a právě proto, raději preferujete tmu, ale tím se připravujete o příjemné chvilky, které vás čekají a které nejsou tak intenzivní, pokud předstíráte, že se vám to líbí, tak ublížíte jen sama sobě, protože se připravíte o krásné chvilky. Jestliže ale necháte partnera dokonat vše do konce, budete mít o krásné pocity vystaráno.

Pokud chcete, aby váš sex byl zajímavý, noste do postele erotické prádlo a nebuďte staromódní. Dáte tomu všemu tu pravou šťávu a budete se sama cítit o dost lépe, než když si na sebe vezmete vytahané kalhotky, nebo staré pyžamo.

Nenechte partnera, aby vás k sexu musel přemlouvat a loudit o to, aby se s vámi mohl pomilovat. I vám sex udělá dobře. Je samozřejmě možné, že na něj nebudete mít chuť pokaždé, ale aby vás partner musel neustále do něčeho nutit, to také není dobře.

Buďte i vy iniciátor toho všeho a nenechte všechno na svém partnerovi. Nedávejte mu sex za odměnu, ale chtějte ho i vy. Samozřejmě nemusíte jej chtít ve stejné intenzitě jako partner, ale chtít byste jej měla.
Musíte si přečíst