Jsou tak zranitelné! Bohužel je však nemůžete hlídat neustále, i kdybyste si to snad přáli. Naštěstí díky malému zařízení můžete být svým dětem nablízku v každé situaci a díky GPS vědět, kde se zrovna v danou chvíli pohybují. Jistě, moderní technologie umožní různé věci, kromě jiného si můžete třeba zavolat nebo nechat poslat fotografii místa, kde děti jsou, na váš mobilní telefon. Hodinky jsou velmi lehké a ve škole nebudou nikomu a ničemu vadit, díky režimu Nerušit neupoutají ani nežádoucí pozornost vyučujících.

Do školy i na výlet, ochrání velmi spolehlivě

Váží doslova jen pár gramů, ale nabídnou pestrou paletu funkcí, která zaujme nejen děti školou povinné. Dětské GPS hodinky přináší několikero barevných provedení, ti nejmenší je budou brát spíš jako pěknou hračku než zařízení, které je má chránit a hlídat. Díky českému menu se nemusí vůbec nic učit, navíc – hodinky fungují na podobném principu, jako třeba klasický smartphone, dotykovou obrazovku už přeci důvěrně znají! K dispozici je také SOS tlačítko, skrze nějž můžete dostat zprávu o nebezpečí a zavolat nebo okamžitě dojít na domluvené místo. I kdyby to bylo jen odřené koleno…

Přehledná grafika a velice jednoduché ovládání

Dětské hodinky s GPS lokátorem se ovládají pomocí několika tlačítek, rozhodně nejde o nic složitého, vše brzy pochopí i ti nejmenší. Děti se už nemusí stydět před kamarády, že jim voláte nebo je jinak kontrolujete, takto budete mít nenápadný dozor v podstatě kdekoliv – stačí si jen do mobilu stáhnout mobilní aplikaci. Hodinky jako takové nabídnou LED diodu, která dodá jistotu při večerní cestě domů a odolají dešti i případnému pádu na zem. Pohodlí i při celodenním nošení, ať už je zrovna volno nebo jdou děti brzy ráno do školy.

Další zajímavou elektroniku naleznete na eshopu cel-tec.cz, kde vám v případě potřeby i rádi poradí.