Domů Domácnost Realitní kancelář? Ne, realitní portál CINCINK!

Realitní kancelář? Ne, realitní portál CINCINK!

 

Většina lidí prodej nemovitosti uskutečňuje prostřednictvím realitní kanceláře. Za tučnou provizi nutno podotknout. Té přitom můžete být ušetřeni, aniž byste přišli o praktické služby, které za ni realitní kanceláře nabízejí. Jednoduše si je objednáte nezávisle na nich. Přes realitní portál CINCINK!

Férový realitní portál CINCINK na českém realitním trhu nemá obdoby. Spolu s inzercí zdarma nabízí prakticky všechny služby jako realitní kanceláře, jako jsou nafocení bytu či odhad ceny nemovitosti, ale i ty, které jimi běžně poskytované nejsou. Právě tato pestrá škála realitních služeb jednoznačně zvyšuje šanci na úspěšný prodej. Za cenu nesrovnatelně nižší, než kterou zaplatíte ve formě provizi realitní kanceláři!

Služby pro prodávající i kupující

Realitní portál CINCINK, za nímž stojí silný partner v podobě Komerční banky, tu je jak pro prodávající, tak i kupující. Velmi přehledné a intuitivní je i samotné hledání nemovitostí, ať již se jedná o byty, domy, pozemky, chaty, chalupy stejně jako garáže a vinné sklípky. Každá nemovitost nezávisle na její velikosti či lokaci zkrátka má na portálu své místo. Tímto však péče o kupující zdaleka nekončí.

Straší vás hypotéka? Už nebude!

Díky partnerství portálu s Komerční bankou nabízí CINCINK i služby hypotečního poradce. Je to právě hypotéka, která koupi nemovitosti často zbrzdí či přímo znemožní. A specialisté portálu tu jsou od toho, aby se tomu tak nestalo. Hlavní výjimečnost portálu, jež jej staví před portály konkurenční, je ovšem již zmíněná nabídka služeb, které prodej vaší nemovitosti nejenom urychlí, ale také přispějí k tomu, že za ni dostanete co nejvyšší cenu. O jaké se jedná?

Bez právníka se do prodeje ani koupě nepouštějte!

Do žádného prodeje se nepouštějte bez služeb advokáta. Právě jeho právní služby jsou zárukou, že veškeré obchodní transakce po legální stránce budou v pořádku. Zvýhodněná by v tomto ohledu neměla být ani jedna ze stran. Prodejce by v termínu měl obdržet své peníze, a kupující by se měl stát novým majitelem nabyté nemovitosti. Bez právníka tomu však tak, jak ukazuje praxe z minulosti, být nemusí!

Bojíte se o své finanční prostředky? Nemusíte!

Největší obavy v této souvislosti vzbuzují obavy o finanční prostředky v tzv. mezidobí, tedy mezi okamžikem podpisu kupní smlouvy, zaplacením finančního obnosu a dobou, kdy se kupující skutečně stane novým majitelem nemovitosti. Právě pro tyto případy slouží tzv. úschova peněz. Peníze pro tuto dobu jsou uloženy na bezpečném místě a prodejce je obdrží až poté, co se jeho jméno objeví v katastru nemovitostí.

Tímto ovšem výčet nezbytností, bez nichž se úspěšný prodej nemovitosti neobejde, zdaleka nekončí. Na bedrech prodávajícího toho je mnohem víc. A realitní portál CINCINK je připraven mu s nimi pomoci!

 

Musíte si přečíst