Domů Volný čas Darujte neopakovatelný zážitek

Darujte neopakovatelný zážitek

Určitě už se vám to také mockrát stalo. Vymýšlíte dárek ke kulatým narozeninám a nic zajímavého a neokoukaného vás prostě nenapadá, přitom asi nikoho už nebaví dostávat stále dokola nové oblečení a věci, které sice potřebuje, ale radost z nich zas tak moc nemá. Nejlepší dárky, jež si sice neschováte na památku, ale o to lepší je ten pocit při prožívání, jsou proto zážitkové dárky. Radost určitě uděláte i tím, že darujete lístek do divadla, ale mnohem oblíbenější jsou zážitky, ke kterým se člověk jen tak sám neodhodlá, a potřebuje proto trochu postrčit.

Lety balónem a tandemové seskoky

A právě tím pravým jsou takzvané adrenalinové zážitky, jako jsou lety balónem či seskok padákem. Jakýkoliv zážitek, který si můžete užít přímo ve vzduchu, je doslova dechberoucí dobrodružství. Záleží už jen na konkrétním člověku, zda se raději nechá unášet větrem v proutěném koši a kochá se všemi krásami kolem sebe, nebo se střemhlav řítí dolů k zemi s naprosto čistou hlavou. Právě pro tyto pocity je v poslední době velmi oblíbený tandemový seskok. Užijete si veškeré vzrušení a adrenalin, který je s volným pádem spojený, ale přitom se nemusíte bát, protože vše jistí zkušený instruktor.

Stačí jen objednat

Pokud vás představa letu balónem nebo seskoku padákem nadchla, není nic jednoduššího než navštívit internetové stránky společnosti Letecké zážitky a vybrat si z jejich nabídky více než tří set zážitkových dárků. Stačí, když si zvolíte aktivitu a město, které máte nejblíže. Vybírat můžete z více než dvaceti měst po celé České republice. Pokud chcete tento neopakovatelný zážitek například darovat jako dárek, stačí objednat, a dárkový poukaz vám přijde obratem do pěti minut. Nevadí ani to, jestliže se dárkem naprosto spletete, společnost garantuje všem zákazníkům 100% vrácení peněz do třiceti dnů od nákupu.

Musíte si přečíst