Domů Ostatní Přijměte pozvání do luxusního hotelu blízko centra Ostravy

Přijměte pozvání do luxusního hotelu blízko centra Ostravy

Slezská Ostrava je častým cílem návštěvníků, kteří přijedou do Ostravy za kulturou, pracovními povinnostmi nebo rodinný výlet. Sehnat ubytování poblíž centra Ostravy s odpovídajícími službami, luxusním zázemím a vynikající kuchyní není takovým oříškem, jak by se mohlo zdát. Čtyřhvězdičkový hotel Ostrava nabízí ubytování v jednolůžkových a vícelůžkových pokojích i apartmánech, gastronomické lahůdky v luxusní restauraci, stejně jako zvýhodněné pobyty dětí zdarma.

Zvýhodněné cenové balíčky pro rodiny s dětmi

Klidná lokalita poblíž centra Ostravy, kam je čtyřhvězdičkový hotel Ostrava situován, je vítaným místem k pobytu zcela oproštěném od ruchu velkoměsta a nočního života. Je ideálním prostorem pro pokojné spočinutí hostů po náročných obchodních schůzkách a jednáních, jakož i pro rodiny s dětmi, pro které jsou připraveny zvýhodněné cenové balíčky. Děti do čtrnácti let v doprovodu rodičů mají pobyt v luxusním hotelu zdarma. Cenové výhody pro všechny hosty platí také u víkendových pobytů.

Apartmán, více typologií pokojů a bezbariérový pokoj

Z dvaadvaceti hotelových pokojů si hosté můžou vybrat mezi apartmánem, pěti jednolůžkovými, třinácti dvoulůžkovými, dvěma trojlůžkovými a jedním bezbariérovým pokojem pro dvě osoby. V nekuřáckých pokojích je bezplatné Wi-Fi připojení, trezor, telefon, minibar, LCD televizor a fén na vlasy. Některé místnosti jsou klimatizované. Na vyžádání se hostům přistavuje souprava na žehlení, přistýlka nebo dětská postýlka.

Sportoviště, relaxační zóna a luxusní restaurace

V areálu hotelu Ostrava jsou pro aktivní hosty k dispozici bowling, posilovna a tenisové hřiště. Relaxační zónu s infrasaunou a vířivkou využijí zmožení turisté i neposedné děti. Jednodenní i delší pobyty v luxusním hotelu Ostrava jsou korunovány posezením při dobrém jídle v restauraci OstravaLuxusní restaurace Ostrava je vyzdobena v nezaměnitelném designu a vybavena venkovním krytým posezením i krbem.

Parkování u hotelu a restaurace zdarma

Na automobilisty čeká u hotelu Ostrava a restaurace hlídané parkoviště. Autem se do hotelu dostanete jednoduše přímo z centra Ostravy. Z hlavního vlakového a autobusového nádraží k hotelu jezdí tramvaje číslo 1, 2, 4, 8, 12 a trolejbusy 101 a 110.

Musíte si přečíst