Slezská Ostrava je častým cílem návštěvníků, kteří přijedou do Ostravy za kulturou, pracovními povinnostmi nebo rodinný výlet. Sehnat ubytování poblíž centra Ostravy s odpovídajícími službami, luxusním zázemím a vynikající kuchyní není takovým oříškem, jak by se mohlo zdát. Čtyřhvězdičkový hotel Ostrava nabízí ubytování v jednolůžkových a vícelůžkových pokojích i apartmánech, gastronomické lahůdky v luxusní restauraci, stejně jako zvýhodněné pobyty dětí zdarma.

Zvýhodněné cenové balíčky pro rodiny s dětmi

Klidná lokalita poblíž centra Ostravy, kam je čtyřhvězdičkový hotel Ostrava situován, je vítaným místem k pobytu zcela oproštěném od ruchu velkoměsta a nočního života. Je ideálním prostorem pro pokojné spočinutí hostů po náročných obchodních schůzkách a jednáních, jakož i pro rodiny s dětmi, pro které jsou připraveny zvýhodněné cenové balíčky. Děti do čtrnácti let v doprovodu rodičů mají pobyt v luxusním hotelu zdarma. Cenové výhody pro všechny hosty platí také u víkendových pobytů.

Apartmán, více typologií pokojů a bezbariérový pokoj

Z dvaadvaceti hotelových pokojů si hosté můžou vybrat mezi apartmánem, pěti jednolůžkovými, třinácti dvoulůžkovými, dvěma trojlůžkovými a jedním bezbariérovým pokojem pro dvě osoby. V nekuřáckých pokojích je bezplatné Wi-Fi připojení, trezor, telefon, minibar, LCD televizor a fén na vlasy. Některé místnosti jsou klimatizované. Na vyžádání se hostům přistavuje souprava na žehlení, přistýlka nebo dětská postýlka.

Sportoviště, relaxační zóna a luxusní restaurace

V areálu hotelu Ostrava jsou pro aktivní hosty k dispozici bowling, posilovna a tenisové hřiště. Relaxační zónu s infrasaunou a vířivkou využijí zmožení turisté i neposedné děti. Jednodenní i delší pobyty v luxusním hotelu Ostrava jsou korunovány posezením při dobrém jídle v restauraci OstravaLuxusní restaurace Ostrava je vyzdobena v nezaměnitelném designu a vybavena venkovním krytým posezením i krbem.

Parkování u hotelu a restaurace zdarma

Na automobilisty čeká u hotelu Ostrava a restaurace hlídané parkoviště. Autem se do hotelu dostanete jednoduše přímo z centra Ostravy. Z hlavního vlakového a autobusového nádraží k hotelu jezdí tramvaje číslo 1, 2, 4, 8, 12 a trolejbusy 101 a 110.