Barva vlasů Ombre se stala v poslední době velmi oblíbenou. To, co dříve ženy děsilo a neuměly si ani představit, je dnes velice oblíbené a ženy tomuto módnímu trendu velice podléhají. Jde o speciální barvení vlasů, které pochází z Francie, poté se dostalo do Spojených států a nyní je tato metoda i u nás a je stále více žádána u kadeřnic. Samy doma se o nic podobného nepokoušejte, protože na to, abyste to zvládly musíte procesu barvení velmi dobře rozumět a jako laik to jen těžko zvládnete. Ani všechny kadeřnice Ombre metodu barvení nemají v malíčku a proto je vhodné najít takovou, která s tím má již své zkušenosti.

Tuto metodu barvení milují ženy všeho věku a o co vlastně jde?

Omre barvení znamená tmavé vlasy u kořínků a postupně se dostává až ke světlé barvě a úplně bílým konečkům. Barvy mohou mít ale různé odstíny a nastínovat se dá například i modrá, nebo zelená. Nikdy však nesmí být barvy vlasů opačné, což znamená světlé kořínky a tmavé konečky. Přechod mezi tóny musí být nenásilný a jemný. Proto je třeba, aby jej provedl odborník. Není totiž vůbec jednoduché takto vlasy vystínovat. Ombre si vyznačuje nádherným a skutečně nenásilným přechodem a prolínáním se barev.

Barevné kombinace mohou být různé

Základem je však to, aby u kořínků byly vlasy tmavé a u konečků světlé. Ombre mají na hlavě i celebrity a tak se můžete inspirovat právě u nich. Velmi zajímavě pak Ombre vypadá v culíku. Často se Ombre barva nosí v mírně zvlněném účesu. Pokud se přeci jen rozhodnete udělat si Ombre barvu doma, kupte si speciální druh barvy, který je na tato barvení určen. Prodává se ve 3 různých odstínech a to vlasy blond, hnědé a tmavé. My vám však doporučujeme doma nic neriskovat a raději si nechat tento styl vytvořit kadeřníkem. To proto, abyste se mohla pyšnit nejen skutečně krásným účesem, ale  také především dokonalou barvou.