Domů Ostatní Výhody a nevýhody sportovního kočárku

Výhody a nevýhody sportovního kočárku

Rozhodli jste se pro koupi sportovního kočárku? Prozradíme vám, jaké jsou jeho výhody a nevýhody!

Sportovní kočárek peg perego gt3 je skvělou volbou nejen do městského prostředí, obstojí i v náročném terénu! Co vše od tohoto kočárku můžete očekávat?

Výhody, které vás přesvědčí!

Sportovní typ kočárku patří mezi nejoblíbenější typy kočárků, a to hned z několika důvodů!

1. Do každého prostředí

Sporťák můžete používat v každém terénu! Díky stabilnímu a odpruženému podvozku kočárku je možné jet nejen po pevném, ale také po nerovném, kamenitém či rozbláceném povrchu. Lze s ním vyrazit na procházku do městského parku, na nákupy nebo na výlet do přírody. Snadnou ovladatelnost zajišťují otočná nafukovací kolečka.

2. Pohodlí pro vás i dítě

Odpružení podvozku kočárku a koleček ovlivňuje celkové pohodlí jízdy. Dítě chráněno před nepříjemnými nárazy a otřesy, díky tomu je pro něj pobyt v kočárku mnohem pohodlnější. Také vy oceníte odpružení a stabilitu kočárku. Díky těmto vlastnostem totiž dokážete kočárek snadno ovládat v každém prostředí a bez zbytečně vydané síly a energie. Jízda se sportovním kočárkem je pohodlná a snadná. Kočárek má také polohovatelnou sedačku a rukojeť.

3. Moderní a praktický design

Sportovní kočárky Perego jsou oblíbené také kvůli modernímu vzhledu, který v sobě nese praktické prvky. Kočárek je vybavený prostorným úložným košem, kam se vejde vše potřebné na miminko. Úložný prostor poskytuje také závěsná taška na držadle kočárku. Střecha doplněná o síťovinu zajišťuje přívod čerstvého vzduch a pravidelnou ventilaci. Síťku je také možno využívat jako ochranu před slunečními paprsky.

4. Mnohostranné využití a skladnost

Kočárek sportovního typu využijete také pro další účely. Po odejmutí potahu kočárku získáte samostatnou konstrukci, na níž je možno nasadit korbu z Navetta XL nebo autosedačku Trifix značky Peg Pérego. Kočárek je pro svou skladnost vhodný k převážení v kufru automobilu.

A jaké jsou nevýhody sportovního kočárku?

Nespokojenost může přijít s výběrem nekvalitního výrobce. Proto volte prověřenou kvalitu dodavatele Peg Pérego!

Musíte si přečíst