Pokud máte nového milence, se kterým zatím na sex nedošlo, ale chystáte se k němu, pak se vám v hlavě jistě honí plno věcí, které vás děsí, ale také vám působí příjemné myšlenky. Co se ženám honí v hlavě, než dojde na první sex?

V první řadě přemítáme, jestli se budeme partnerovi líbit nahé a jestli mu na nás nebudou vadit naše nedokonalosti. Pokud ano, tak jak na ně bude pohlížet a zda je překousne.

Další věc, kterou my ženy strašně moc řešíme, je to, jestli nejsme tlusté a jak se na naši postavu nový milenec bude koukat. Pokud nás trápí kilogramy navíc, tak budeme stydlivé a vadit nám bude i to, že máme například celulitidu. Řešíme také prsa a to zda nejsou příliš malá, či velká, nebo povadlá. Než dojde k prvnímu sexu, řešíme toho většinou strašně moc.

Další věc, které se obáváme je ta, jestli jsme pro náš protějšek dost dobré a jestli se nám nestane nějaký trapas, kterého bychom pak litovaly. Jsme více nervózní, než v pohodě a to je dané právě tím, že jdeme do něčeho, co neznáme. Strach nás ovládá více než dost a také to, že nevíme, co se druhému líbí a co ne. Přemýšlíme také o tom, že nevíme, jak protějšku říct, co bychom od něj rádi a co se nám líbí.

Než k prvnímu sexu s novým přítelem dojde, máme v hlavě velké množství myšlenek, které nám nedají pokoj a nutí nás přemýšlet nad věcmi, které bychom rády věděly. Přemýšlíme nad trapasy, kterým bychom se velmi rády vyhnuly a také nad svojí vlastní dokonalostí, nebo spíše nedokonalostí.

Bojíme se, že partnera zklameme, ale hlavu vzhůru. Poprvé to nebude nikdy tak dokonalé, jako po desáté, dvacáté… Prostě se musíte nejprve dobře poznat a vědět, co od koho čekat. Ono potom když dojde na věc, tak to není až tak hrozné, jak jsme si představovaly, velmi záleží na atmosféře, kterou si na tu první chvilku uděláme.

Pokud budeme v křeči, nebude to tak zajímavé, jako když se uvolníme a necháme se unést příjemnými pocity.