Také jste si všimli, že stále více lidí nosí na zápěstích velmi hezké chytré hodinky? Ať už máte rádi sportovní, elegantní, nebo třeba extravagantní styl, určitě si vyberete. V nabídce e-shopu hodinkovna.cz najdete modly od mnoha výrobců.

K čemu chcete chytré hodinky používat?

Než si chytré hodinky koupíte, popřemýšlejte, k čemu je chcete primárně používat, respektive, co by měly umět nejlépe. Smartwatch jsou mobilním velitelským centrem, které dovoluje sledovat informace přijaté smartphonem, telefon částečně spravovat a nezřídka v reálném čase také vyhodnocovat kondici a zdravotní stav jejich uživatele. Nejde jen o nástroj, ale i o nepostradatelného pomocníka, který vám dovolí být stále online s vybavením, které vám podá všechny potřebné informace.

Chytré hodinky jsou žádané mezi těmi, kdo mají rádi gadgety, ale také mezi sportovci. Smartwatch jde za pomoci bluetooth připojit ke smartphonu a přijímat oznámení, které vám na telefon běžně „chodí“. Také vám na hodinkách „ťukne“ jakýkoli příchozí hovor na telefon nebo sms zpráva.

Posloucháte stále hudbu? Tak to se zaměřte na chytré hodinky, které mohou ukládat velké množství hudby a spravovat multimediální knihovnu v telefonu. Zvláště v zimě oceníte fakt, že už nemusíte vytahovat a ovládat telefon, a vše rychle vyřídíte jen za pomoci chytrých hodinek. K hudbě mají blízko značky TomTom, Runner 3 Cardio + Music, které dovolují ukládat až 3 GB hudby.

Sportovně založení uživatelé

Jestliže často sportujete, vsaďte na značku Suunto, která vám poskytne podporu pro trénink téměř ve všech sportech. Smartwatch Suunto Spartan zajišťují až 80 disciplín, proto je využívají zvláště cyklisté, plavci a další sportovci. Zda je váš trénink efektivní poznáte díky ukazateli tepové frekvence, průměrné rychlosti, ale využít můžete i mapy tras, možnost nastavení si vlastní trasy nebo intervalů… Všechny funkce mají konektivity se smartphonem a některé typy se osvědčily i v terénu, turistice, zvláště díky funkcím jako teploměr, výškoměr, barometr nebo bouřkový alarm.

Vyberte si chytré hodinky, které budou pro vás těmi nej a užijte si jejich důmyslnost a kouzlo.