Domů Móda Náušnice z chirurgické oceli umí být ušlechtilé stejně jako ty z drahých...

Náušnice z chirurgické oceli umí být ušlechtilé stejně jako ty z drahých kovů

 

Žijete pořád s tím, že jediným vhodným kovem pro náušnice je zlato nebo stříbro? Možná budete překvapeni, jak ušlechtile vypadají šperky z chirurgické oceli. Jsou přitom cenově mnohem dostupnější.

www.sperkyleclay.cz/72-nausnice-z-chirurgicke-oceli

Dnes už nikdo nenosí pouze jedny náušnice. Mnohdy jsme konzervativnější, pokud jde o make-up než o náušnice. Ty střídáme nejen podle příležitosti, ale i podle nálady, aktuálního účesu, nebo podle toho, co dnes máme na sobě. Nosíme je dlouhé i krátké, střídáme barvy i motivy. Neušlechtilé náušnice se nevyplatí. Kov rychle mění barvu a ze šperku je nevzhledný kousek vhodný leda tak do popelnice. Na druhou stranu, u zlatých, ale i kvalitních stříbrných rhodiovaných náušnic musíme vybírat střídmě. Nejsou totiž vůbec levné. Kdo si chce dopřát šperkovnici plnou skvostných náušnic, které navíc nedegradují na vzhledu, má šanci – sáhnout je třeba po náušnicích z chirurgické oceli.

www.sperkyleclay.cz/72-nausnice-z-chirurgicke-oceli

Chirurgická ocel dává šperkům noblesní vzhled

Je to zejména ideální alternativa pro každého, kdo miluje šperky ve stříbrném vzhledu. Od stříbra je nerozeznáte. Nepotřebují další povrchovou úpravu, kterou je u stříbra rhodiování, aby nezežloutly nebo nezčernaly. Jsou prostě krásné a levné. Sluší jim kombinace se zirkony, ale i se Swarovski krystaly. Novým hitem jsou náušnice z chirurgické oceli, která je povrchově barvena speciální PVD metodou. Díky ní dokážou být v barvě klasického žlutého či růžového zlata, ale i barevně žíhané nebo dokonce černé. Vaše uši přitom pořád „hostí“ ušlechtilý kov, se kterým se pracuje i v chirurgii.

Ocelové náušnice z chirurgické oceli prodává e-shop LeClay.cz

Pokud jste se navnadily na náušnice z chirurgické oceli, oceníte určitě tip na místo, kde se dají koupit. E-shop LeClay.cz jich má v nabídce neuvěřitelné množství – přes 1500 různých modelů. Liší se velikostí, tvarem, barvou, osazeným kamenem nebo krystalem, ale i zapínáním. Skvělé ceny z nich dělají nejen perfektní módní doplněk na každý den, ale i ideální dárek pro kamarádky a blízké. Ať již hledáte kruhy, kroužky, kuličky, srdíčka, motýlky, křížky případně jiné tvary, v nabídce na www.sperkyleclay.cz/nausnice-z-chirurgicke-oceli chybět nebudou. Pojďte si malinko vyšperkovat podzim.

 

 

Musíte si přečíst