Domů Domácnost Okna a dveře? Jedině hliníkové

Okna a dveře? Jedině hliníkové

Je lehký, recyklovatelný, odolný a maximálně přizpůsobivý. Řeč je o hliníku, materiálu, jenž si nachází cestu do stále většího počtu domácností. Ať již se jedná o hliníkové střechy, či okna a dveře.

Kvalitní okna v nemovitosti hrají zásadní roli. Právě ona totiž budou zárukou toho, že ve vaší nové nemovitosti nebude docházet k tepelným únikům a nebudete, jak se říká, topit pánu Bohu do oken. Hliníková okna pak jsou jasnou volbou. Vyjdou vás sice o něco dráž než okna plastová či dřevěná, zato ale můžete očekávat kvalitní výrobek s velmi dlouhou životností. Aniž by od vás vyžadoval náročnou péči.

Hliníková okna na doživotí

Přednosti hliníkových oken vlastně kopírují přednosti hliníku jako takového. V první řadě velmi dobře vypadají, obzvláště moderním stavbám zkrátka sluší. K tomu jsou lehká, odolná proti opotřebení i povětrnostním vlivům a disponují dlouhou životností. Pořizujete si je doslova na doživotí.

Hliníkové dveře do všech nemovitostí

Stejnými kvalitami se vyznačují i hliníkové dveře, jež navíc přispívají i k ochraně vašeho objektu. Hned tak nějaký zloděj je zkrátka nepřekoná. K tomu se hodí do většiny budov, ať se již jedná o rodinné domy, či komerční objekty. Nic vám ale nebrání v tom pořídit si je i do bytu. Věřte, že mu dodají punc elegance a luxusu.

Střešní světlíky? Jedině hliníkové

Hliník se stává stále vyhledávanějším střešním materiálem. Velmi odolné jsou například hliníkové střešní světlíky. I jejich hlavním úkolem je zamezení tepelných ztrát stejně jako prosvětlení a větrání objektu. Hliníkové světlíky toho ale dokážou mnohem víc.

Okna i dveře od profesionálů

Jedním z předních výrobců hliníkových oken, dveří i světlíků je ostravská společnosti PRUNIWERK, a.s., jejíž hliníkové systémy splňují ta nejpřísnější kritéria stejně jako veškeré evropské předpisy a normy. Firma navíc pro výrobu používá osvědčené profily polských a německých výrobců. A německá kvalita je pak tím, co od svého výrobku můžete čekat.

 

Musíte si přečíst