Domů Móda Pánské spodní prádlo amerických značek pod jednou střechou

Pánské spodní prádlo amerických značek pod jednou střechou
Naštěstí ty tam jsou doby, kdy si pánové všech generací vystačili s několika neforemnými plátěnými trenýrkami unylých barev. Současné pánské spodní prádlo je pohodlné a krásné zároveň a  nejen parádivé dámy, ale ani muži by neměli nákup spodního prádla podceňovat.  Nikdy totiž nevíte, před kým se budete muset z nenadání svléknout.

Současný trh se spodním prádlem pro muže je široký a pánové mohou vybírat rovnou z několika typů prádla. Velmi žádaným artiklem zůstávají trenky, které však se svou starší generací nemají již nic společného. Mladší muži si oblíbili pánské boxerky, jenž podle mnoha žen patří k nejvíc sexy kouskům pánského prádelníku.

Ač se to na první pohled možná někomu nezdá, pořádné oblibě se těší také pánské tanga. Ty už dávno nepatří jen k vyhledávanému spodnímu prádlu homosexuální menšiny nebo extravagantních mužů, ale velmi často si pánské tanga pořizují také sportovci. Dopustit na ně nedají kulturisté ani cyklisté.

Relativní novinkou na trhu jsou pak pánské joksy, které střihem na první pohled připomínají klasické slipy ovšem jen do té doby, než se k vám muž otočí zády. Vzadu totiž není vůbec žádná látka a prádlo drží jen na gumě.

Supermoderní joksy, oblíbené boxerky i klasické trenýrky můžete nakoupit v eshopu s příznačným názvem Podkalhoty.cz. Internetový obchod, který patří opravdu jen mužům nabízí svým zákazníkům spodní prádlo dovezené ze Spojených států Amerických. Snad každý, kdo se někdy vydal za oceán na nákupy, s námi bude jistě souhlasit, že většina oblečení, tamních obchodníků je nepoměrně kvalitnější než to na českých regálech. Kvůli nákupu kvalitního spodního prádla už nemusíte za oceán, ale můžete jej nakoupit pohodlně od svého počítače.

V internetovém obchodě Podkahloty.cz máte k dispozici spodní prádlo předních světových výrobců. Vybírat můžete prádlo dobře známých firem jako je Calvin Klein, Diesel nebo Styx. Ale pro změnu můžete dát přednost některému z nováčků na našem prádlovém trhu. Za zmínku určitě stojí jihoamerická značka Pikante, která v sobě nezapře vášnivou latinskou krev.

Extravagantní a nesmírně sexy kousky jsou pak typické pro značku Candyman, která nabízí spodní prádlo originálních tvarů, barev a materiálů.

Chytří pánové určitě nepohrdnou prádlem značky Clever, jejíž obliba vzrůstá zejména díky kombinaci kvalitních materiálů a velmi precizního zpracování. Módní značka, která si našla své stálé místo v prádelníku amerických mužů, momentálně vstupuje na evropský trh s ambicemi stát se luxusní značkou spodního prádla.  Pokud máte pod čepicí můžete si prostřednictvím eshopu podkalhoty.cz vyzkoušet nejen její kvality na vlastní kůži.

 
Musíte si přečíst