Domů Krása a kosmetika Chystáte se na ples? Nezapomeňte na účes

Chystáte se na ples? Nezapomeňte na účes

Zimní měsíce jsou již odedávna spojené s plesovou sezónou. A jak musí být každému jasné, oblečení a doplňky na ples řeší hlavně dámy. Zatímco u pánů stačí dokonale padnoucí oblek, čistá košile a kravata či motýlek, dámy to mají složitější, každá již mnoho týdnů dopředu přemýšlí o tom, co si oblékne, jaké si vezme šperky i ostatní doplňky a také samozřejmě řeší to, co si udělá s vlasy.

Společenské a plesové účesy

Dlouhé vlasy patřičnou péči a slavnostní účes přímo vyžadují. V každodenním životě však není na složité společenské účesy čas ani prostor, a právě o to více se ženy chtějí předvést v ten večer, který k tomu přímo vybízí. A těžko byste hledali vhodnější příležitost než je ples. Samozřejmě se můžete pokusit o účes sami svépomocí, na internetu koluje spousta návodů na jednoduché a přitom efektní účesy. Každý, kdo je ale vyzkoušel, ví, že se nic nevyrovná práci profesionálů. Ať se budete snažit sebevíc, vaše vlasy bohužel nikdy nebudou vypadat jako ty na fotografii.

Svěřte své vlasy profesionálům

Jednoduchá rada proto zní: nechte to na profesionálních kadeřnících. Ti zaručí jistotu, že váš účes bude vypadat přesně tak, jak si přejete. Ani během celého večera vás nic nezaskočí, protože díky profesionální vlasové kosmetice a různým odborným trikům žádný váš vlásek neskončí tam, kde by neměl. Díky odborné péči budete nejen hezčí, ale i klidnější. Svěřte se například do rukou odborníků z kadeřnictví Praha. V salónu Hair Fashion Point se o vás dokonale postarají a vytvoří vám účes přesně podle vašich představ. Buď můžete naprosto důvěřovat péči profesionálních kadeřníků, kteří vám vytvoří účes s ohledem na tvar vašeho obličeje, nebo si s sebou přineste předlohu vámi zvoleného plesového účesu. Na střihu nezáleží, a tak problémem nejsou ani krátké vlasy.

Musíte si přečíst