Domů Krása a kosmetika Buďte krásná s dekorativní přírodní kosmetikou

Buďte krásná s dekorativní přírodní kosmetikou

 

Každá žena si přeje být přitažlivá pro muže a hezká pro ženy. Velmi nám lichotí, když se nás někdo zeptá, co děláme, že vypadáme tak skvěle, nebo že by nám nehádal věk, který ve skutečnosti máme. K tomu, abychom vypadaly odpočatě, svěže, slušelo nám nalíčení, měly jsme zdravé, hezké vlasy, je potřeba, abychom o sebe náležitě pečovaly. Přitom nemusí jít o hodiny strávené v koupelně, nebo časté navštěvování kosmetičky, kadeřníka… Stačí mít doma přírodní kosmetiku, která byť je šetrná k prostředí, naší pleti a je tvořena přírodními složkami, je velmi účinná. Můžete volit z bio kosmetiky pro ženy, muže i děti. Poradíme vám kde.

Kosmetika vyráběná s ohledem na zdraví

Jestliže denně používáte make-up, řasenku, tvářenku, kompaktní pudr, krémy a podobně, určitě byste se měly zajímat nejen o to, zda jsou voděodolné, jak dlouho vydrží na tváři, u řasenek, zda řasy zhustí, prodlouží, natočí, ale také o to, z čeho se skládají. Běžná kosmetika totiž může působit několik měsíců i let neškodně, ale negativa způsobena nevhodným složením se časem projeví. Pleť může působit unaveně, ochable, můžou se vyskytnou podráždění, vyrážka, dokonce i alergie a podobně.

Tomuto všemu předejte, budete-li používat klasickou i dekorativní kosmetiku od společnosti NAOBAY. Je naprosto přírodní, obsahuje výtažky z mnoha druhů ovoce a zeleniny vždy použity tak, aby působily tam, kde to umí. Kupříkladu šampon pro barvené vlasy obsahuje mimo jiné výtažek z řepy. Šampon je speciálně vyroben pro ty, kdo si vlasy barví. Díky němu se barva nevymývá a podporuje zářivost jak přirozené, tak umělé barvy.

Podobně je tomu podíváme-li se na kompaktní pudr KRIPA. Obsahuje minerální pigment a neobsahuje mastek, jako běžné pudry. Tím nezvýrazňuje vrásky a nedokonalosti pleti, pleť sjednocuje a eliminuje její nechtěný lesk. Pleť také rozjasňuje a vyhlazuje. Rozdíl v porovnání s běžným kompaktním pudrem poznáte ihned.

Společnost NAOBAY přináší i kosmetiku pro nejmenší děti. Stačí prohlédnout si její internetové stránky a vybrat členům rodiny to, co používají, nebo v jaké oblasti potřebují pomoci, podpořit, ať už mluvíme o kráse, nebo zdraví.

 

Musíte si přečíst