Domů Krása a kosmetika Váčky pod očima: Zabraňte jim za pomoci čisté kyseliny hyaluronové!

Váčky pod očima: Zabraňte jim za pomoci čisté kyseliny hyaluronové!

 

Váčky pod očima jsou jistě velmi nepříjemné pro každého, kdo na ně trpí. Na první pohled s nimi vypadáme unavení nebo ztrápení. Kvůli otokům a tmavým kruhům vypadáme také starší – a často se tak i cítíme. Příčin, proč nás váčky pod očima trápí, může být mnoho. Málokdy se jedná o vážnější zdravotní problémy. I tak jsou ale důvodem ke starostem a hledáme způsoby, jak se jich zbavit. A stejně jako příčin existuje naštěstí také mnoho způsobů, jak jim nadobro, jednou pro vždy, zabránit.

Kromě přibývajících let jsou příčinami váčků pod očima také nezdravý životní styl, alergie či různé nemoci. To vše způsobuje, že naše pokožka ztrácí svou přirozenou pružnost a má větší sklony k tvorbě vrásek, tmavých kruhů a váčků pod očima. S věkem nic neuděláme, ale s ostatními příčinami naštěstí ano. Pokud budete dodržovat několik důležitých zásad, uvidíte, že váčky pod očima brzy zmizí.

Velmi důležitým krokem je detoxikace organismu. Váčky pod očima mohou být způsobeny špatnou stravou nebo nadměrným užíváním alkoholu či kouřením. Začněte se stravovat zdravě, omezte přísun všech škodlivých látek a naopak si dopřávejte jídla bohatá na vitamíny, minerály a jiné důležité látky. Bude-li zdravé vaše tělo, uzdraví se i vaše pleť.

Dopřejte pleti kyselinu hyaluronovou. Tato ryze přírodní látka jí navrátí přirozenou pružnost a vyhladí vrásky. Čistá kyselina hyaluronová způsobí, že vaše pleť bude krásně hydratovaná, vyživená a zregenerovaná. Bude vypadat zdravě a mladě – a vy se přesně tak budete cítit.

Pomoci s váčky pod očima vám mohou také vhodné kosmetické přípravky. Vyzkoušejte Collagen oční krém a už během prvních pár dní uvidíte výsledky. Kolagen pokožku napíná a podporuje její elasticitu. Naše tělo jej přirozeně vyrábí samo, někdy je ale jeho tvorba omezena a je proto nutné jej dodávat i zvenčí. Výsledky se ale brzy dostaví.

 

Musíte si přečíst