Sezóna lyžovačiek a zimního řádění na svazích už klepe na dveře. S lyžovačkou je nepochybně spojeno kvalitní lyžařské vybavení, které si můžete zakoupit například na shop.envy.cz.

ENVY je mladá, dynamická česká firma působící ve více zemích Evropy a dokonce je známá i v Austrálii. Na trhu se objevila v roce 2009 a nabízí kvalitní lyžařské vybavení splňující požadavky nejnáročnějších klientů. Stačí si kliknout na shop.envy.cz a najdete všechny náležitosti potřebné k rozběhnutí lyžařské sezóny s kvalitním vybavením.

Čím se zabývá společnost Envy?

Jak již bylo výše uvedeno, společnost Envy se zabývá primárně prodejem kvalitních zimních bund a oblečení určeného na lyžovačku. Zimní bundy a oblečení od společnosti Envy jsou populární a oblíbené. V aktualní nabídce jsou nejen dámské ale i pánské lyžařské bundy. Jejich moderní vzhled ocení nejeden zákazník. Neméně důležitá je i jejich kvalita. Zimní bundy Envy mají srovnatelnou kvalitu s nejlepšími a nejdražšími bundami na trhu. Výhodou je jejich cenová dostupnost. U většiny konkurenčních produktů zaplatíte více za samotnou značku než za kvalitu prodávaného produktu a to je důvod, proč jsou zimní bundy od Envy oblíbené. Jsou cenově dostupné a splňují všechny potřebné atributy.

Snímka obrazovky 2012-12-31 o 11.52.09V aktualní nabídce jsou nejen dámské ale i pánské lyžařské bundy. Osobně mě zaujala zejména dámská lyžařská bunda Brigit V. – Pink. Určitě se zalíbí nejedné slečně. Její moderní vzhled spolu s technologií SIBERIUM zaručí pohodu při lyžování. Díky technologii SIBERIUM poskytuje bunda dáme potřebné teplo, komfort a ochranu proti nástrahám počasí. Neméně důležitá je vzhled bundy, díky kterému dáma zaujme nejednoho muže.

Jakými dalšími funkcemi bunda disponuje?

  • podlepené švy
  • manžety v rukávech proti sněhu
  • průvleky pro sluchátka
  • vnitřní kapsy na mobilní telefon
  • systém ventilace