Domů Móda Oblečení Kolik párů bot běžně unosíme

Kolik párů bot běžně unosíme
Určitě doma máte spousty bot, které jste si nakoupily s vidinou, že je budete nosit a zdokonalíte svůj vzhled. Samozřejmě je logické, že když si jdete boty koupit, tak nepřemýšlíte o tom, že je dáte do krabice a párkrát se na ně podíváte. Jenže realita je jiná…

Každá z nás má doma určitě boty, které nosila jen velmi málo, i když při nákupu samozřejmě byla přesvědčena o opaku. Ani já nejsem výjimkou. Většinou se mi boty v obchodě velmi líbí, ale mají třeba velký podpatek. V obchodě při nákupu jsem přesvědčená o tom, že chůzi na podpatku doma dopiluji a zvládnu ji pak na jedničku. Realita je ale úplně jiná. Boty si doma vyzkouším, zjistím, že jsou pro mě spíše nebezpečné a zase je do krabice uklidím.

Nebo se stává, že si koupíme boty na zavazování a doma ve spěchu popadnu vždy ty, které se zavazovat nemusí a tím pádem pak tyto boty doma leží úplně zbytečně. Určitě nejsem jediná, komu se něco takového stalo a určitě je nás mnoho.

Kolik párů bot tedy vlastně unosíme?

Na léto můžeme mít sandály, pantofle, lodičky a sportovní obuv. To jsou 4 páry bot, na jaro a na podzim, nám budou stačit boty uzavřené nízké, což nám budou stačit jedny. Jsme tedy na 5-ti párech. V zimě pak budeme potřebovat kozačky a sněhule a teď jsme na 7-mi párech. Jenže, kolik z nás má doma pouze 7 párů bot? Myslím, že málokterá z nás, i když se samozřejmě mohou najít ženy, které si vystačí i s menším počtem. Klobouk dolů před nimi.

Bohužel to ale často bývá naopak. Většinou máme doma mnohem více bot, než kolik jich skutečně potřebujeme a hlavně, kolik jich vůbec unosíme. Je to úděl nás žen, neustále nakupovat něco na sebe, i když to vlastně ani nepotřebujeme, nebo i když toho doma máme už plno. Většinou si najdeme důvod, proč si tu danou věc koupit, a nemusí jít zrovna jen o boty.
Musíte si přečíst