Čas sice nikdo z nás nedokáže zastavit, ale pozitivní zprávou je, že správnou péčí o pokožku můžete zpomalit proces stárnutí.

Moderní kosmetické prostředky si totiž dokáží s vrásky poradit.  Omladit pokožku dokáže například kosmetika s granátovým jablkem. Granátová jablka obsahují 77 % vody, dále pak vápník, fosfor, železo a hořčík, velké množství sodíku, draslíku, vitamínů a aminokyselin. Granátové jablko obsahuje velké množství antioxidantů a díky tomu má na lidský organismus léčebný a ochranný vliv. Jadérka a a listy granátového jablka, které kosmetické firmy přidávají do svých výrobků, působí velmi příznivě na pokožku.

Díky granátovému jablku typické známky stárnutí pleti, jako je napnutá a suchá nebo drsná pokožka, nemají šanci. Přípravky s obsahem granátového jablka mají schopnost stimulovat obnovu buněk, tvorbu kolagenu a zároveň pleť účinně chrání před škodlivými volnými radikály.

Pokud granátové jablko zařadíte do svého jídelníčku a naučíte se používat kosmetické přípravky s jeho obsahem, vaše pleť se brzo opticky omladí, bude lépe hydratována, zmizí drobné vrásky a budete vypadat maldší a krásnější.