Rádi vaříte a chcete si nějak zlepšit tuto ne vždy příjemnou činnost? Mnohým lidem se to zdá nemožné, my Vám však dokážeme, že tak jde učinit i bez přehnaných očekávaní nebo velkých finančních nákladů! Řešením jsou výrobky od společnosti Tescoma, které ve Vaší kuchyni výrazně ulehčí všechny činnosti, které tam při vaření provádíte. Všechny dobré kuchařky jistě rádi ocení jakýkoli způsob, kterým si můžou zlepšit podmínky při vaření chutných pokrmů.
Základem k dobrému vaření jsou kvalitní hrnce. Žádnou dobrou polévku či omáčku by jsme nedokázali kvalitně uvařit bez dobrého a funkčního hrnce. Společnost Tescoma nabízí mnohé typy hrnců, my můžeme vzpomenout třeba nerez hrnce, hrnce na indukci, kastroly nebo rendlíky.

Tlakové hrnce byly kdysi spojovány s nebezpečím tlakové exploze nebo výbuchu. Při dnešních moderních hrncích se však takovýchto problémů a hrozeb bát vůbec nemusíte, protože nejmodernější tlakové hrnce můžete ovládat v případě potřeby i jednou rukou a při riziku výbuchu se aktivuje hned několik bezpečnostních zařízení. Velice populární jsou hrnce typů Magnum nebo Comfort a taky třeba hrnce Presto a BioExclusive+. Nabídka těchto hrnců je široká a určitě si z nich vyberou i náročnější zákazníci.

Největší dilema při koupi zažívají zákazníci při koupi pánví. Není lehké si totiž vybrat ty správné pánve, avšak my Vám rádi při tomto výběru poradíme. Pokud jste třeba studenti nebo nevaříte nic náročné, tak Vám stačí levné a jednoduché pánve jako Presto nebo ty z řady Start. Pokud myslíte především na životní prostředí, tak doporučujeme pánve Vitapan nebo ecoPresto. Pro ty nejnáročnější jsou k dispozici pánve Premium, i-Premium a Inspira. Samotný výběr pánve je velice důležitý, protože pak ovlivňuje všechny výsledky Vašeho kulinárského snažení.

Zdroj obrázku: www.tescoma.cz