Domů Sex a vztahy Vše, co potřebujete zařídit na letní svatbu

Vše, co potřebujete zařídit na letní svatbu

Pokud sníte o nádherné svatbě pod širým nebem, léto je pro vás pravděpodobně perfektní dobou, na kterou váš den D naplánovat. Kromě krásného slunečného počasí je třeba ale naplánovat spoustu věcí, aby vše dopadlo podle vašich představ.

Dovolené

V létě si většina lidí bere dovolenou, a proto termín svatby konzultujte se všemi důležitými hosty, které na svatbě chcete mít. Aby nemuseli rušit zaplacený zájezd kvůli vaší svatbě. Také si zjistěte, zda vás v práci uvolní na líbánky. Také se bude hodit pár dní volna před svatbou, abyste měli čas na zařizování.

Květiny

Svatba v létě má neskutečnou výhodu v tom, že jsou dostupné a velmi levné veškeré květiny, na které si jen pomyslíte, od slunečnic po růže, vše vás vyjde levněji. Oblíbené svatební dekorace na stoly vás tak vyjdou mnohem levněji. Myslete však na to, že pokud je budete v létě přepravovat, snadněji uvadnou, proto si raději objednejte rozvoz květin na dopoledne svatby, aby byly co možná nejčerstvější.

Barvy dekorací

Svatba v létě by měla být dekorována do lehkých světlých odstínů fialové, fuchsiové, mangové, či purpurové. Tmavé tlumené barvy se hodí spíše do interiérů, na letní svatbě pod širým nebem působí spíše smutně a krása tmavě rudých růží při letní svatbě tolik nevynikne.

Občerstvení

Budete mít i pohoštění venku? Myslete na to, že hostům ve formálním oblečení bude velké horko, a proto by mělo být k dispozici chlazené občerstvení, studené náoje a chybu neuděláte ani chlazeným melounem, č originálním zmrzlinovým dortíkem. Podávejte studená jídla, jako je gazpacho, ovocné a zeleninové saláty a drobné jednohubky.

Zábava pro hosty

Hosté milují uvolněnou atmosféru letních svateb. Zařiďte jim dostatečnou zábavu. Originální budete, když budou venku k dispozici piknikové deky s polštářky, hry, které jdou hrát venku, venkovní houpačky a taneční parket ozdobený světýlky pro žhavou letní noc. Pokud některý ze svatebních hostů umí míchat koktejly, připravte si pro hosty překvapení v podobě hodiny, kdy se budou míchat netradiční nápoje. A až budou hosté v nejlepší náladě, představte jim nejnovější hit v zábavě na svatbách – fotokoutek.

Fotokiosek na svatby prostě patří a pomalu si upevňuje pozici svatebního must-have vybavení i u nás v České republice. Svatební fotograf je samozřejmostí, ale ve fotokoutku vznikají nejoriginálnější fotografie do svatebního alba. Hosté mohou využít nejrůznějších fotodoplňků a fotopozadí. Nevěsta s ženichem mohou využít nejmodernější fotopozadí ve fotokoutku, a přenést se tak alespoň na fotografiích na nejromantičtější místa naší planety.

Uvidíte, že budou hosté originální zábavou na vaší svatbě mile překvapeni, a i po letech budete všichni na váš výjimečný den vzpomínat.

Musíte si přečíst