Každý chceme být alespoň trochu pány našeho času. Ne vždy to jde na 100 %, nicméně pokud si práci, volno i okamžiky s rodinou pečlivě rozvrhneme a naplánujeme, šance se rapidně zvyšují. Dnes více než kdy dřív je nutnost mít pár chvil jen pro nás samotné. K tomu nám pomáhají kalendáře a diáře. Zaznamenejte si do nich, že třeba pátek patří výhradně vám. Co je psáno, to je dáno.

Kalendáře vám pohlídají jmeniny vašich blízkých

Nespornou výhodou vlastnictví alespoň jednoho kalendáře je fakt, že nezapomenete na jmeniny partnera ani rodičů. Nemůžete přece myslet na všechno. A co víc! Existují i kalendáře, které obsahují i jména vašich psích a kočičích miláčků.

Kalendáře jako báječná dekorace

Nástěnné kalendáře skýtají ohromné množství motivů. Od roztomilých zvířecích tváří až ke krásným aktům. Dámy jistě ocení kalendáře s chutnými recepty, pánové pak fotografie luxusních aut. Příznivci umění si zamilují kalendář Alfonse Muchy, vášniví cestovatelé zase kalendář s motivy nejkrásnějších měst světa. Skvělou novinkou jsou dřevěné obrazové kalendáře! Jednotlivé obrazy jsou vytištěny na dřevěném materiálu s přírodní strukturou.

I firemní kalendáře mohou být stylové

Reklamní kalendáře se v minulosti nevyznačovaly zrovna pěkným designem. Pouze plnily základní funkci. Nicméně v současné době mohou být i firemní kalendáře ozdobou každé kanceláře. Jestliže řešíte výběr vhodných kalendářů pro vaše zaměstnance, mrkněte na internet. Helma 365 nabízí nástěnné i stolní kalendáře pro firmy se spoustou výhod. Třeba barevný digitální potisk za cenu černého, potisk sítotiskem pro jednodušší loga, kašírování, ofsetový potisk stojánku přímo na lepenku či zhotovení titulní strany jako reklama vaší firmy. Samozřejmostí jsou i unikátní dřevěné kalendáře.

Za více jak 20 let působení na trhu se Helma 365 stala největším českým producentem výrobků s kalendáriem – s kalendáři, diáři i zápisníky.