Domů Domácnost Ty nejlepší letní dárky pro vaše děti

Ty nejlepší letní dárky pro vaše děti

Ať už mají vaše děti v létě narozeniny či svátek nebo jim jen tak chcete udělat radost, dáme vám dnes pár tipů na to, jaké dárečky je přímo nadchnou! Děti milují dárky, potěšte je proto jedním z nápadů z naší nabídky pro kluky i holky.

Dárky pro holky

Máte doma malou princeznu nebo větší fintilku, která u sebe stále potřebuje mít balzám na rty, zrcátko nebo další poklady? Pak se jim určitě bude hodit dárek v podobě toaletní taštičky. Malé holčičky si do ní mohou ukládat poklady, jako jsou prstýnky nebo náramky, větší slečny je mohou využít i jako minikabelku třeba na večírek na oslavu narozenin.

V létě se všechny slečny i ženy rády opalují, aby měly krásně snědou pokožku. Lenošení u bazénu jim může zpříjemnit hezká sklenice s víčkem, do které si mohou připravit své oblíbené pití pro dodržování pitného režimu. Dalším tipem na drobný dáreček, který udělá radost každé parádivé dívce, jsou hezké náušnice nebo náramek, který skvěle doladí každý outfit. A s létem, jakožto veselým a „nespoutaným“ ročním obdobím, kdy se možnostem kombinování barev i stylů meze nekladou, je široká škála módních doplňků téměř nezbytností.

Dárky pro kluky

Každé dítě si rádo šetří a přepočítává doopravdické peníze a shromažďuje do pokladničky či nějaké truhličky. Pro kluky budou ty pravé nádoby třeba pokladničky ve tvaru kopačky či jiného předmětu oblíbené klukovské hry.

Touha po napodobování rodičů téměř nezná hranic. A to je jedním z důvodů, proč se děti těší na moment, kdy obdrží své vlastní klíče od bytu či domu. A aby radost byla ještě větší a další krůček k „dospělosti“ byl náležitě posvěcen, samozřejmostí k novému svazku klíčů by měl být i odpovídající přívěšek ke klíčům s motivem dle přání či zájmů dítka.

Bez ohledu na to, jak moc dospěle se děti cítí (a prezentují), děti různých věkových kategorií nepohrdnou milým plyšákem, třeba ve tvaru oblíbeného zvířátka. A nadšeni určitě budou i vlastní dekorací do bytu, jako jsou plechové dózy, které si budou moci umístit dle své představivosti do vlastního pokoje, po vzoru dekorací rozmístěných v obýváku a dalších místností vašeho bytu a navíc mohou sloužit jako úschovna pro různé drobnosti.

S našimi tipy na dárky nešlápnete vedle.

Jaké dárky udělaly vašim dětem největší radost?

Musíte si přečíst