Domů Hubnutí Thermo reactive formula účinně pomáhá odbourávat podkožní tuk a hubnout

Thermo reactive formula účinně pomáhá odbourávat podkožní tuk a hubnout

Také vás čas od času zláká nějaká dieta, dáte se na hubnutí a hledáte způsoby, jak si s pomoci, aby byl efekt co nejúčinnější? V tom případě nesmíte minout patentovaný komplex přírodních látek – Thermo reactive formuli z nabídky MISS COSMETIC. V podobě instantního čaje je příprava naprosto jednoduchá, rychlá a vyhovující všem, kdo mají zájem snížit svoji tělesnou váhu.

Seznamte se s TRF

Zkratka pro tento skvělý čaj je TRF. Jeho působení je skutečně významné a pomůže vám odstranit část podkožních tuků. Způsobí ve vašem organismu termogenezi, tzn., že zvýší teplotu a prokrvení v podkoží. Díky tomu:

  • má velký podíl na regulaci vaší váhy
  • dojde k odbourávání podkožního tuku
  • zvýší výměnu vody v podkoží, čímž zajistí prevenci před celulitidou
  • výrazně zmírní existující celulitidu
  • sníží chuď k jídlu
  • podpoří pocení

Co v TRF najdete

I ti, kdo žijí zdravě, si mohou tento produkt dovolit. Obsahuje totiž přírodní látky – extrakt zázvoru, trimethylxanthin neboli přírodní kofein, extrakt černého pepře – piperin, extrakt zeleného čaje, maltodextrin, mandarinkový komplex.

Způsob užívání

K přípravě čaje vám postačí jedna kávová lžička TRF zalitá 2dcl vody o teplotě 60 – 70 °C, nikoliv horkou.

Představme si blíže některé ingredience

Černý pepř – Piper nigrum

Způsobuje pálivý efekt projevující se pocity tepla po konzumaci stravy. Nastanou reakce generující a uvolňující tepelnou energii. Díky tomu, že dojde k vytvoření tepelné energie, může být následně využita při aktivitě kosterního svalstva, lipolytické a glykolytické aktivitě a uvolňování glykogenu ze svalové tkáně.

Zázvor – Zingiber officinale

Jeho tepelným zpracováním vzniká zingeron. Tento zdravý kořen kladně působí na trávicí procesy – pocit plnosti, těžkosti po jídle, pálení žáhy, plynatosti, nadýmání, říhání, nevolnosti, ale také při závratích, studeném pocení a také podporuje cirkulaci krve a peristaltiku ve střevech. Zvýší i intenzitu pocení v horečnatých stavech a další.

Pořiďte si i vy tento zdravý instantní čaj na hubnutí a dosáhněte krásné postavy.

Musíte si přečíst