Domů Hubnutí E-book Jak vypadat dobře ZDARMA

E-book Jak vypadat dobře ZDARMA
Jdete ulicí a otočíte se za sebevědomě vyhlížející  a elegantní ženou. Je oblečená podle poslední módy, má dokonalou pleť a perfektně učesané vlasy. V tu chvíli se cítíte neupravená, nežádoucí a ztracená v pouliční šedi. STOP! Můžete to změnit ještě dnes.

Víte, že žádná modelka není dokonalá? Jenže velmi dobře umí skrýt nedostatek a ukázat přednosti. A rozhodně to není o úpravách ve photoshopu. Ani vy už nemusíte tápat, co udělat s malými prsy, jak zakrýt velká stehna, jak najít svůj vlastní styl a stát se krásnou ženou, za kterou se na ulici také otáčejí.

Proč módní e-book?

Snímka obrazovky 2013-08-30 o 13.29.36

E-book Jak vypadat dobře vznikl na základě zkušeností s provozem módního blogu Mary-moda.cz a e-shopu Mary-fashion.cz. Někdy se prostě hodí mít všechny důležité informace o módě pohromadě.

„Módou se zabýváme dlouhodobě, s klientkami samozřejmě občas přijde řeč i na to, jak vypadat dobře. Proto jsme se rozhodli vytvořit e-book o módě, který mohou mít vždy při sobě a listovat v něm podle potřeby,“ uvedla ke vzniku nového e-booku o módě Marie Rozsypálková z obchodu Mary-fashion.cz.

Jak již napovídá název e-booku Jak vypadat dobře, leitmotivem jsou nejrůznější návody, rady a tipy, jak se stát elegantní, šarmantní a prostě okouzlující ženou či dívkou. Nejde přitom jen o módu a módní styl. „Důležitá je celková vizáž, proto se e-book věnuje také otázce účesů, líčení nebo péči o pleť,“ dodala Marie Rozsypálková.

O čem se v e-booku píše?

  • Ukážeme vám, jak si vybrat módní a stylové oblečení, které podtrhne vaši osobnost.

  • Dozvíte se, jak nakombinovat si svůj vlastní styl a vystoupit ze šedivého davu.

  • Prozradíme vám triky v oblékání – jak zvýraznit nebo potlačit ženské partie (prsa, pas, boky, zadeček…)

  • Ukážeme, jak se starat o pleť a naučíme vás základní triky v líčení pro běžné nošení i významné události.

  • Podíváme se na tok, jak správné pečovat o vlasy a připravili jsme pro vás i několik jednoduchých účesů pro běžné i slavnostní nošení.

Pamatujte při tom na to, že móda a módní styl je i o tom „umět je nosit“. Léto je přitom doba, která je otevřená nejrůznějším experimentům, kdy jsme pozitivně naladěny a lépe se nám mění zažité vzorce. Prostě ideální čas na to změnit svůj styl. S novým průvodcem módou Jak vypadat dobře to rozhodně zvládnete. A nezapomeňte, že žhavé módní trendy najdete v e-shopu s oblečením Mary-fashion.cz – s nimi bude vaše proměna hračka.

Jak e-book o módě získat?

Je to více než jednoduché. Stačí si e-book jednoduše stáhnout. Na webu mary-moda.cz naleznete okno, kde napíšete svoji e-mailovou adresu a e-book Vám je v zápětí zaslán na zadaný e-mail, případně si o e-book napište, a to na e-mailovou adresu info@mary-fashion.cz. Abychom vám usnadnili práci. Připravili jsme pro vás i text. Takže můžete jen kopírovat :-)

  • E-mail: info@mary-fashion.cz
  • Předmět: E-book Jak vypadat dobře
  • Text: Dobrý den, prosím o zaslání e-booku Jak vypadat dobře na moji e-mailovou adresu. S pozdravem XXX (budeme rádi, když místo křížků doplníte své jméno).
Musíte si přečíst