Domů Móda Správná kabelka zamaskuje vaše nedostatky

Správná kabelka zamaskuje vaše nedostatky
Snad žádná žena se neobejde bez kabelky. Kabelka je užitečný pomocník, kam schováte všechny nezbytné maličkosti, ale také podtrhuje váš outfit. Správně zvolená kabelka může být pomyslnou třešničkou na vašem vzhledu.

Těžko se spokojíte s jednou jedinou kabelkou. Kabelku vybírejte podle příležitosti a podle oblečení, které máte na sobě. Lakované nebo společenské kabelky se nehodí ke sportovnímu oblečení a naopak na batoh zapomeňte, pokud máte v plánu vyrazit to ulic v lodičkách a kostýmku.

Pravidlo, že kabelka musí být ve stejné barvě jako boty, už dnes neplatí. V obchodech je spousta krásných barevných kabelek a byla by škoda si nějakou nekoupit jen proto, že k ní nesežete boty ve stejném odstínu. Vždy však musí kabelka barevně ladit k vašemu oblečení.

Správným výběrem kabelky můžete zdůraznit své přednosti nebo naopak skrýt nedostatky.

Ženy s širokým pasem by měly nosit kabelky s kratšími uchy, tak aby zavěšená kabelka končila nad úrovní pasu.

Velikost kabelky by měla být úměrná vaší výšce. Malé ženy s velkou kabelkou budou vypadat ještě menší než ve skutečnosti jsou. Dámy, které chtějí odpoutat pozornost od svých slovanských tvarů, zejména širokých boků by měly nosit kabelku těsně pod rameny. Postava tak bude působit symetricky. Pokud máte objemnější poprsí, volte kabelky s delšími uchy. Ideálně sahající až k bokům.

Při výběru dejte na vlastnívkus a intuici a do ničeho se nenuťte, jen tak bude kabelka správnou parťačkou.

Zdroj obrázku: www.sxc.hu

 
Musíte si přečíst